یکتاراپل
توسط morteza / پیچ و رولپلاک / 0 نظر

واکس نما، پولیش نما، ساب نما

واکس نما ،پولیش نما، ساب نما

یکتا راپل
یکتا راپل

پولیش چیست ؟ (پولیش نما)

پولیش نما نوعی ماده ی مایع شیمیایی است که باعث براق شدن نما می شود. پولیش نما یا واکس نما تاثیر بسیار زیادی در درخشان شدن نما دارد.

ساب نما یا پولیش نما باید توسط دستگاه های حرفه ایی و افراد ماهر زده شود. پولیش نما هر چقدر دارای غلطت پایین تری باشد نتیجه کار تمیز تر می شود.

یکی دیگر از کارها جهت زیباسازی و درخشان کردن نما ی ساختمان ها ساب سطوح نما ی ساختمان هست.

شرکت یکتا راپل تمامی فعالیت ها از جمله: واکس، پولیش، ساب، گرد روبی، نماشویی، پوشاندن درز انقطاع، پیچ و رولپلاک نمای ساختمان، نور پردازی نمای ساختمان،رنگ آمیزی نمای ساختمان و …  را انجام میدهد.

در گذر زمان بر اثر بارش برف و باران و آلوگی هایی که در شهر موجود هست سطح رویی نمای ساختمان ها مورد اثر قرار میگیرد و آن زیبایی را که در ابتدای ساخت ساختمان در دسترس بود را صلب میکند و ساکنین ساختمان ها هر چند سال یک بار این خدمات را از شرکت های مربوطه طلب میکنند تا ظاهری زیبا و خیره کننده را به ساختمان و آپارتمان خود ببخشند.

واکس و پولیش نما برای ساختمان هایی که از سنگ استفاده شده تاثیر بسازیی در زیبایی نما دارد. ساب نیز برای نما هایی که از چوب و یا سنگ ساخته شده است زیبایی خیره کننده ای دارد.

در کل فعالیت پاکسازی نما ساختمان را به اصطلاح سنگسابی میگویند.

استفاده از کادر مجرب و حرفه ای در این زمینه باعث زیبایی بیشتر و تاثیر گذاری و ماندگاری بیشتر در کار میشود.

مزایای پولیش کاری (مزایای پولیش در نمای ساختمان)

مزایای پولیش کاری ساختمان بسیار زیاد است که در ادامه به چند مورد آن اشاره  می کنیم.

پولیش باعث براق و درخشان شدن نما می شود. پولیش کاری بعد از نماشویی و سنگسابی مانند ایجاد لایه محافظ در برابر آب و خاک می باشد.

اگر نمای ساختمان دچار آسیب و خراش سطحی است می توان به جای تعویض کردن سنگ از پولیش و مزایای پولیش کاری نمای ساختمان استفاده کرد.

نمای آجری چون در مجاورت آب شوره و سفیدک می زند اگر از پولیش استفاده شود آجر ضد آب می شود.

در پولیش کاری نمای ساختمان فقط باید دقت داشت که نما حتما نماشویی و خشک شود سپس از پولیش استفاده شود.

قیمت پولیش کاری نمای ساختمان

هزینه و قیمت پولیش کاری نمای ساختمان به عوامل متعددی بستگی دارد. تعداد طبقات، نوع و جنس سنگ و… در تعیین قیمت پولیش کاری نمای ساختمان تاثیر دارد. قیمت پولیش کاری نمای ساختمان به نوع و مارک پولیش به کار رفته نیز بستگی دارد. برای اطلاع از قیمت پولیش کاری نمای ساختمان و قیمت مواد نانو  با ما تماس بگیرید.

گروه تخصصی یکتا راپل با داشتن کادری مجرب و ایمن ،همواره مورد اعتماد مشتریان عزیز بوده و خواهد بود.اعتماد ،فقط یکی از چیزهاییست که ما به خوبی آن را می سازیم.انجام تمامی پروژه های کار در ارتفاعتان را بدون پرداختن یک سکه ی اضافه با ما به پایان برسانید.

راههای ارتباطی با یکتا راپل:

۰۹۰۲۵۱۶۵۶۳۶

۰۹۹۰۹۰۸۶۹۹۰

۰۹۱۱۸۴۳۷۱۵۸

۰۹۲۲۹۰۸۲۶۲۵

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *