لوگو یکتا راپل

درباره شرکت یکتا راپل

یکتا راپل یک شرکت متخصص در زمینه آب بندی نما ساختمان است که دارای سابقه چندین‌ساله دارد. این شرکت توسط آقای صادق استوار پور در شمال کشور تأسیس شده است. باتوجه‌به ساخت‌وسازهای گسترده و ساختمان‌های با ارتفاع بالا نیاز به یک شرکت کار در ارتفاع با طناب در شمال کشور کاملاً حس می‌شد.

به همین علت شرکت یکتا راپل جهت راحت‌تر شدن دسترسی به نقاط مختلف ساختمان و آب بندی نمای ساختمان‌های بلند تأسیس شد. این شرکت در شهرهای مختلف استان‌های گیلان و مازندران فعالیت می‌کند و امور مربوط به آب بندی نمای ساختمان را در سایر استان‌ها با در یافت بیعانه بر عهده می‌گیرد.

در این شرکت نیروهای حاذق و مجرب دارای مدرک ایراتا، در حال انجام فعالیت مربوط به آب بندی نمای ساختمان هستند. در شرکت یکتا راپل گروهی مختلف راپل کار مشغول به کار هستند که هرکدام از این گروه‌ها سر تیم و لیدر خود را دارند. تمامی ابزارهای مورداستفاده در تیم آب بندی نمای ساختمان یکتا راپل کیفیت بالایی دارند و دارای استاندارد جهانی هستند. تمامی افرادی که در تیم یکتا راپل کار می‌کنند بیمه شده‌اند.

بخش بیشتر کار آب بندی نمای ساختمان شامل آب بندی نمای آجری، شیشه‌ای، کامپوزیت و سیمانی است. این شرکت از بهترین ابزارها و متریال برای آب بندی نمای ساختمان استفاده می‌کند که می‌تواند سبب افزایش طول عمر نما می‌شود.

 باتوجه‌به بارش باران در فصل‌های مختلف سال در بخش شمالی کشور لزوم انجام کار آب‌بندی نمای ساختمان کاملاً مشهود است. تیم متخصص شرکت یکتا راپل صفر تا صد کار آب بندی نمای ساختمان را در سریع‌ترین زمان ممکن و باکیفیت بالا انجام می‌دهد.

درباره تیم آب‌بندی یکتا راپل