آب بندی نمای ساختمان با چسب ترکیبی ۱۰۰ درصد تضمینی با بهترین روش روز با بهره گیری از تکنولوژی نانو شرکت یکتا راپل

آب بندی نمای ساختمان با چسب ترکیبی ۱۰۰ درصد تضمینی با بهره گیری از تکنولوژی نانو شرکت یکتا راپل

شرکت یکتا راپل مجری خدمات کار در ارتفاع  با داشتن نزدیک به یک دهه سابقه ی درخشان در زمینه ی انجام خدمات کار در ارتفاع در استان البرز و کرج و استان تهران مشغول به فعالیت می باشد.از جمله خدماتی که گروه یکتا راپل ارائه می دهد به موارد زیر می توان اشاره کرد:

پیچ و رولپلاک سنگ نما

نماشویی

آب بندی نما

رزین کاری نما

نور پردازی نما

ترمیم نمای ساختمان

نقاشی نمای ساختمان

پوشش درز انقطاع 

اجرای عایق حرارتی ایزوگام در قسمتهای مجاور نما

سیمانکاری نما 

نصب لوله ی بخاری ،لوله ی پلیکا،لوله ی هوا کش ،لوله ی پکیج و دریچه ی هود

نصب توری مرغی,بستن پاسیو,پوشاندن حیاط خلوت

نصب تابلو و بنر 

کنیتکس نمای ساختمان

و….

و اینک شرکت یکتا راپل با ابداع  روشی جدید از چسب ترکیبی و به صورت صد درصد تضمینی آب بندی نمای ساختمان شما را با بهترین کیفیت انجام خواهد داد.این روش  با استفاده از فناوری نانو کاملا به روز و تضمین شده می باشد.دیگر نگران نم دادن دیوار ها و پنجره های ساختمانتان نباشید.کار آب بندی نمای ساختمانتان را به ما بسپارید.با گروه یکتا راپل تماس حاصل نمایید و از مشاورین ما جهت اطلاع بیشتر درباره ی آب بندی نمای ساختمانتان ،به صورت رایگان مشاوره بگیرید.

آب بندی نمای ساختمان 

درز بندی و آب بندی نمای ساختمان از اصول مهندسی و جز لاینفک پروژه می باشد نفوذ هوای سرد و گرم و همچنین آب به داخل ساختمان آسایش ساکنین را کاهش خواهد داد و مصرف سوخت را تا بیست و پنج درصد بالا می برد.

بسیار پیش می آید که نمای ساختمان جدا از اینکه نوساز باشد یا قدیمی ساز، رطوبت بیرون ساختمان را به داخل ساختمان منتقل کند و در نتیجه دیوارهای داخلی ساختمان آسیب دیده و اگر مدت زیادی از این قضیه بگذرد رنگ دیوار و حتی وسایلی که در داخل منزل با دیوار تماس دارند را با آسیب روبرو میکند .

 البته در نماهای شیشه ای و کامپوزیت شاهد ورود مستقیم آب باران به داخل ساختمان می باشیم که بسیار آزار دهنده است.

آب بندی چیست؟

آب بندی به معنی گرفتن درزهایی است که راه نفوذ آب و سایر خراب کننده های سطح نما هستند.این خراب کننده ها عبارتند از باران و برف و باد و گردو غبار و ورود سرما به داخل ساختمان  که به طور فصلی در تمام ماه های سال دیده میشوند.وقتی درزگیری انجام شود دیگر هیچ ماده ای دیگر به داخل ساختمان شما نفوذ نمی کند.

بعد از ساختن ساختمان و کار کردن نما بندکشی هایی که سنگکار انجام میدهد بعد از مدتی از بین میرود.آب از طریق همین بندهای باز به داخل سنگ نفوذ میکند و هم سنگ را لق میکند و هم از طریق دیوار به داخل ساختمان نیز نم وارد میشود که جز خسارت هیچ چیزی به همراه ندارد.

علت آببندی نما

نفوذ آب و هوای (سردوگرم) به داخل ساختمان میباشد که خسارات جدی را به دنبال دارد،میتوان گفت که این مشکل هم در ساختمان های نوساز و هم در ساختمان های کهنه ساز وجود دارد.

موارد کاربرد آب بندی کردن نما 

به منظور جلوگیری از نفوذ باران و همچنین رطوبت از آببند کردن نما استفاده میشود.

آب بندی  کردن نما از نفوذ سرما و همچنین گرما در فصول مختلف به داخل ساختمان جلوگیری میکند.

آب بندی کردن نما از شوره زدگی نما جلوگیری میکند.

یکی از مهمترین کاربردهای آب بندی  کردن نما را میتوان در جلوگیری از آلودگی نما نام برد.

از مواد گوناگونی به منظور آب بندی کردن نمای ساختمان استفاده میشود که چسب های پلی اورتان و همچنین سیلیکون از مهمترین این مواد هستند.

نوع اجرای آببندی در نما

آب بندی نمای ساختمان با چسب ترکیبی با استفاده از فناوری نانو صد درصد تضمینی

این شیوه به روز ترین روش آب بندی نمای ساختمان است که با استفاده از چسب ترکیبی توسط شرکت یکتا راپل و به صورت کاملا تضمینی ابداع شده است.

بند کشی نمای ساختمان 

پر کردن فواصل بین سنگ ها با استفاده از ملات همرنگ برای جلوگیری از ورود آب به سطح نما با روش راپل 

تعویض شیشه و درزبندی و آب بندی نمای شیشه ای

تعویض شیشه و درزبندی و آب بندی نمای شیشه ای با چسب های سوپر سیلیکون ،پلی اورتان و … مقاوم در برابر uv در ارتفاع بدون نیاز به داربست و بالابر

عایق بندی نما 

عایق بندی رطوبت،عایق بندی حرارت،عایق بندی صوت (عامل مهم در کاهش هزینه های انرژی) با روش کار با طناب

تعویض بازشوهای کلنگی نمای شیشه ای 

تعویض بازشوهای کلنگی نمای شیشه ای باز شو نمای فریم لس و باز شونمای کرتین وال در ارتفاع به شیوه دسترسی با طناب بی نیاز به داربست .

چسب ترکیبی مورد استفاده یکتا راپل در آب بندی نمای ساختمان صد درصد تضمینی

 

و اینک شرکت یکتا راپل با ابداع  روشی جدید از چسب ترکیبی و به صورت صد درصد تضمینی آب بندی نمای ساختمان شما را با بهترین کیفیت انجام خواهد داد.این روش  با استفاده از فناوری نانو کاملا به روز و تضمین شده می باشد.دیگر نگران نم دادن دیوار ها و پنجره های ساختمانتان نباشید.کار آب بندی نمای ساختمانتان را به ما بسپارید.

برای پر کردن درزهای مختلفی همچون فواصل میان درب و پنجره ها، چارچوب، ترک ایجاد شده در دیوارهای گچی، از چسب ترکیبی یکتا راپل برای  آببند کردن نما استفاده میشود. البته از این نوع چسب در سطوحی همچون شیشه ای، چوبی و فلز نیز استفاده میشود.

چسب ترکیبی یکتا راپل که در آب بندی کردن نمای ساختمان کار برد دارداز ویژگیهای همچون بی بو بودن، خشک شدن سریع، مقاومت در برابر اشعه یو وی و همچنین انعطاف پذیری بالا برخوردار هستند.

آب بندی کردن نما در نماهای سیمانی، درزبندی کردن نمای کامپوزیتی، نماهای آجری، نمای کرتین وال، فریم لس و شیشه کاربرد دارد.

در کل اجرای آب بندی نمای ساختمان امری است که حوصله و دقت زیادی را از طرف پیمانکار می طلبد، برای همین امر بهتر است با دقت بالا در انتخاب پیمانکار، تنها یکبار نمای ساختمان خود را آب بندی نمایید .

آب بندی نمای ساختمان ، درز بندی نما توسط تیم قدرتمند یکتا راپل انجام می گیرد.خدمات کار در ارتفاع بدون داربست توسط تیم فنی و آموزش دیده صورت می گیرد.

خدمات یکتا راپل در زمینه ی آبندی نمای ساختمان به شرح زیر می باشد

۱٫آب بندی نمای ساختمان ، درز بندی نما سنگ کاری

۲٫آب بندی نما ، درز بندی نما سیمانی

۳٫آب بندی نما ، درز بندی نما کامپوزیتی

۴٫آب بندی نمای آجری

۵٫آب بندی نما کرتین وال

۶٫تعویض باز شوهای نمای فریم لس و کرتین وال

۷٫تعویض شیشه بدون داربست

گروه یکتا راپل در خدمت شما

راههای ارتباطی با یکتا راپل

۰۹۰۲۵۱۶۵۶۳۶

۰۹۹۰۹۰۸۶۹۹۰

۰۹۱۱۸۴۳۷۱۵۸

۰۹۲۲۹۰۸۲۶۲۵

 

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *