آب بندی نما ساختمان در تهان و کرج

درز بندی و آب بندی نما ساختمان از اصول مهندسی و جز لاینفک پروژه می باشد نفوذ هوای سرد و گرم و همچنین آب به داخل ساختمان آسایش ساکنین را کاهش خواهد داد و مصرف سوخت را تا بیست و پنج درصد بالا می برد.

بسیار پیش می آید که نمای ساختمان جدا از اینکه نوساز باشد یا قدیمی ساز، رطوبت بیرون ساختمان را به داخل ساختمان منتقل کند و در نتیجه دیوارهای داخلی ساختمان آسیب دیده و اگر مدت زیادی از این قضیه بگذرد رنگ دیوار و حتی وسایلی که در داخل منزل با دیوار تماس دارند را با آسیب روبرو میکند.

البته در نماهای شیشه ای و کامپوزیت شاهد ورود مستقیم آب باران به داخل ساختمان می باشیم که بسیار آزار دهنده است.

درحال بارگذاری...

موارد کاربرد آب بندی کردن نما :

به منظور جلوگیری از نفوذ باران و همچنین رطوبت از آب بند کردن نما استفاده میشود.

آب بندی  کردن نما از نفوذ سرما و همچنین گرما در فصول مختلف به داخل ساختمان جلوگیری میکند.

آب بندی کردن نما از شوره زدگی نما جلوگیری میکند.

یکی از مهمترین کاربردهای آب بندی نما را میتوان در جلوگیری از آلودگی نما نام برد.

از مواد گوناگونی به منظور قیمت آب بندی کردن نمای ساختمان استفاده میشود که چسب های پلی اورتان و همچنین سیلیکون از مهمترین این مواد هستند.

آب بندی نمای ساختمان
آب بندی نمای ساختمان

چسب های مورد استفاده در آب بندی کردن نما:

یکی از چسب هایی که مقاومت بسیار خوبی در برابر رطوبت داشته و همچنین قابلیت رنگ خوری و سمباده پذیری بسیار خوبی دارد و در آب بند کردن نما استفاده می شود، چسب پلی اورتان میباشد.

از چسب هایی که به منظور چسباندن قطعات شیشه به کار میرود و برای چسباندن کاشی، آلومینیوم و سرامیک نیز کاربرد دارد، چسب سیلیکون میباشد.

چسب های سیلیکون ویژگی و مزیتهای بسیار زیادی دارند که میتوان به مقاومت در برابر فشار، انعطاف پذیری، مناسب برای آب بندی کردن نما ساختمان و همچنین جلوگیری از رشد گیاهان گوناگونی همچون قارچ ها و کپک اشاره کرد.

برای پر کردن درزهای مختلفی همچون فواصل میان درب و پنجره ها، چارچوب، ترک ایجاد شده در دیوارهای گچی، از چسب اکریلیک برای آب بند کردن نما استفاده میشود. البته از این نوع چسب در سطوحی همچون شیشه ای، چوبی و فلز نیز استفاده میشود.

چسب های اکریلیک که در درزبندی و آب بندیکردن نما کاربرد دارند از ویژگی هایی همچون بی بو بودن، خشک شدن سریع، مقاومت در برابر اشعه یو وی و همچنین انعطاف پذیری بالا برخوردار هستند.

پیشنهاد ویژه یکتاراپل : مقاوم سازی نمای ساختمان

آب بندی نمای سختمان
آب بندی نمای سختمان

آب بندی کردن نما در نماهای سیمانی، درزبندی کردن نمای کامپوزیتی، نماهای آجری، نمای کرتین وال، فریم لس و شیشه کاربرد دارد.

در کل اجرای آب بندی نمای ساختمان امری است که حوصله و دقت زیادی را از طرف پیمانکار می طلبد، برای همین امر بهتر است با دقت بالا در انتخاب پیمانکار، تنها یکبار نمای ساختمان خود را آب بندی نمایید .

آب بندی نمای ساختمان، درز بندی نما توسط تیم قدرتمند یکتا راپل انجام می گیرد. خدمات کار در ارتفاع بدون داربست توسط تیم فنی و آموزش دیده صورت می گیرد. آب بندی نما ساختمان را برای شما به طور کامل در پایین توضیح می دهیم.

آب بندی نمای ساختمان
آب بندی نمای ساختمان

خدمات یکتا راپل در زمینه ی آب بندی نمای ساختمان به شرح زیر می باشد:

۱ – آب بندی نمای ساختمان، درز بندی نما سنگ کاری

۲ – آب بندی نما، درز بندی نما سیمانی

۳ – آب بندی نما، درز بندی نما کامپوزیتی

۴ – آب بندی نمای آجری

۵ – آب بندی نما کرتین وال

۶ – تعویض باز شوهای نمای فریم لس و کرتین وال

۷ – تعویض شیشه بدون داربست

 

اب بندی نمای کامپوزیت

کامپوزیت هم در اثر باندگی و شل شدن پلاستیک بندکشی اب را به داخل ساختمان هدایت میکند.

برای جلوگیری از نم زدگی به داخل ساختمان باید هر چندین سال یک بار پلاستیک های بندکشی کامپوزیت را تعویض یا چک کنید تا اب خرابی به بار نیاورد.

 

برای اطلاعات بیشتر جهت آب بندی نما ساختمان و دریافت قیمت آب بندی نما با شرکت یکتا راپل تماس حاصل فرمایید

شماره تماس یکتاراپل : ۰۹۳۵۴۱۵۱۸۶۸