اجرای عایق حرارتی
اجرای عایق حرارتی

یکی از موارد مهمی که در هنگام ساخت ساختمان‌ها باید به آن توجه شود، مقاوم‌ سازی ساختمان در برابر رطوبت است. توجه به این امر در مناطقی که آب و هوای مرطوبی دارند مهم‌تر از سایر مناطق است. اگر سقف و دیوارها و کف یک ساختمان در برابر آب و رطوبت مقاوم نباشد، پس از مدتی با بارش باران و افزایش رطوبت هوا، ساختمان دچار مشکلاتی می‌شود.

از جمله مصالحی که برای مقاوم‌سازی ساختمان در برابر رطوبت و ضدآب ساختن آن استفاده می‌شود، ایزوگام می باشد.

نصب ایزوگام در قسمت مجاور نماها یک امر ضروری است که میتوان با نصب ایزوگام در این قسمت ها در هدر رفت انرژی و ورود رطوبت و آب باران و نم زدگی به داخل واحدها جلوگیری بعمل آورد و ما با افتخار به شما عرض خواهیم کرد که تیم راپل کار ما (یکتا راپل) با استفاده از نیروی متخصص در زمینه نصب عایق حرارتی با استفاده از این تکنیک و با استفاده از طناب و کاملا بدون داربست به این مهم دست یافته ایم و در برخی از قسمت ها که همسایه ها به شما اجازه نصب داربست به منظور نصب ایزوگام نمی دهند، ما این مشکل را برای شما با بالاترین ایمنی حل نموده ایم و این عایق را برای شما نصب خواهیم نمود.

گروه یکتا راپل کلیه ی خدمات راپل از جمله پیچ و رولپلاک نمای ساختمان، نماشویی ساختمان، رنگ آمیزی نمای ساختمان،نور پردازی نمای ساختمان و …را با بهترین کیفیت و کمترین هزینه انجام می دهد.