پیچ و رولپلاک,نماشویی,پوشاندن درز انقطاع,پوشاندن درز انقطاع در چالوس,یکتا راپل,خدمات کار در ارتفاع

پوشاندن درز انقطاع بدون نیاز به داربست در شهر چالوس

  • پنجشنبه 23 اسفند 1397
  • 228 نفر

درز انقطاع فضای خالی است جهت جداسازی بین سازه های دو ساختمان برای جلوگیری از خسارت و کاهش خرابی ناشی از ضربه به ساختمان های مجاور به یکدیگر بویژه ئر زمان وقوع زلزله ، بر اساس آیین نامه 2800 و مقررات ملی ساختمان ، ساختمان هایی که دارای بیش از 4 طبقه و یا 12 متر هستند باید به وسیله درز انقطاع از ساختمان های مجاور جدا شوند .

پوشاندن درز انقطاع بدون نیاز به داربست در شهر چالوس

درز انقطاع فضای خالی است جهت جداسازی بین سازه های دو ساختمان برای جلوگیری از خسارت و کاهش خرابی ناشی از ضربه به ساختمان های مجاور به یکدیگر بویژه ئر زمان وقوع زلزله ، بر اساس آیین نامه 2800 و مقررات ملی ساختمان ، ساختمان هایی که دارای بیش از 4 طبقه و یا 12 متر هستند باید به وسیله درز انقطاع از ساختمان های مجاور جدا شوند .پوشاندن درز انقطاع همانند نماشویی و پیچ و رولپلاک سنگ نما باعث زیبایی دوباره ساختمان می شود.

بهترین روش برای پوشاندن درز انقطاع روش راپل یا کار با طناب در ارتفاع است که هم مرقوم به صرفه و هم کاربردی است.

فاصله استاندارد برای درز انقطاع حدود ۱۰ تا ۱۵ سانت تعبیه میشود.وقتی فاصله بین ساختمان ها(بستن درز انقطاع)بسته نشوند.,پرندگان در آنجا لانه کرده و باعث ایجاد سر و صدا و مزاحمت برای اعضای ساختمان میکنند.

بستن درز انقطاع , پوشش دهی بین دو ساختمان

گاهی اوقات دیده شده که برای بستن درز انقطاع سنگهایی تعبیه میشود که هیچ ملاتی پشت آنها نیست و فقط با چسب بنا کرده اند که بعد از گذشت مدتی شروع به ریزش میکنند.این سنگها پیچ رولپلاک نمیشوند چون ملاتی پشت آنها نیست.

 برای اجرای  بستن درز انقطاع و درز انبساط نمای ساختمان و یا درون ساختمان و محوطه ها و سالن ها از دو روش زیر استفاده می شود:

روش اول:

پوشش بوسیله پروفیل های ساخته شده ی آلمینیومی (این نوع پروفیل ها بدلیل داشتن ظاهری زیبا و شکیل ، مناسب برای نماهای پر توجه ، همچون مراکز خرید و اداری است و همچنین افرادی که به حفظ ظاهر نمای ساختمان خود حساس هستند نیز از این پروفیل ها استفاده میکنند.

روش دوم:

استفاده از ورق های گالوانیزه و برش آنها در اندازه دلخواه.

گروه یکتا راپل با بیش از پانزده سال تجربه در زمینه ی کار در ارتفاع ( راپل ) و داشتن نیروی کار آزموده و متعهد ،در استان البرز و شهر کرج و استان تهران  و استان مازندران و شهر چالوس در خدمت مشتریان گرامی می باشد.

گروه یکتا راپل برای انجام تمامی کارهای در ارتفاع ،از قیبل نور پردازی نما ،سیمانکاری نمای ساختمان،پیچ و رولپلاک کردن سنگ نمای ساختمان ،شستشوی انواع  نمای ساختمان و....در خدمت مشتریان عزیز در استان البرز و شهر کرج و استان تهران و استان مازندران می باشد.گروه ما با کمترین هزینه و بهترین کیفیت در خدمت شما می باشد.

09025165636

09909086990

09118437158