پیچ و رولپلاک نما در عظیمیه

پیچ و رولپلاک نما در عظیمیه

گروه یکتا راپل ارائه دهنده خدمات پیچ و  روپلاک نمای ساختمان و ایمن سازی نمای ساختمان ، آماده ارائه خدمات پیچ و رولپلاک نما در استان البرز و عظیمیه  با استاندارد های ایمنی ساختمان.

پیچ و رولپلاک نما چیست ؟

پیچ  و رولپلاک نما خدماتی است که برای ایمن سازی نمای ساختمان کاربرد دارد  و  توسط این خدمات می توان از ریزش و سقوط سطح نما و افزایش ایمنی در برابر زلزله و طوفان استفاده نمود .

علت ریزش ولق شدن سنگ نما :

۱ – نشست ساختمان.

۲ – اسکوپ نکردن سنگ نما.

۳ – خاک برش کاری که پشت سنگ نشست کرده.

۴ – ریختن سیمان خشک روی ملات پشت سنگ.

۵ – ریختن نخاله لا به لای ملات.

۶ – استفاده نکردن از ملات و سیمان درجه یک.

۷ – استفاده از سنگ نامرغوب.

نحوه اجراي پيچ و رولپلاك سنگ نما به چه شکل  است؟

ابتدا سنگ به وسيله دريل سوراخ مى شود سپس پيچ و رولپلاك به وسيله چكش به داخل سوراخ در سنگ هدايت مى شوند تا جايى كه رولپلاك كامل داخل سنگ برود و سپس با دستگاه پيچ بند يا دريل پيچ، پيچ كامل بسته شود.
بر اساس قانون گذارى هاى ايجاد و تأييد شده اندازه مناسب پيچ بايد ٦ سانتي متر باشد.

مراحل اجرای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان:

تهیه پیچ و رولپلاک های مخصوص سنگ نما

برای ایمن سازی سنگ نما باید از پیچ های مخصوص این امر در کنار رولپلاک های مخصوص سنگکه به آنها رولپلاک چنگالی و پروانه ام گفته می شود باید تهیه گردد.

دریل و ابزار مخصوص

برای این امر  شما نیاز به دریل هایی با قدرت زیاد که حالت ضربه گیر داشته باشند دارید نباید در این خدمات از دریل های چکشی استفاده نمود.ابزار دیگر پیچ بند ایستیک می باشد تا انتهای پیچ را داخل سنگ قرار دهد.

استفاده از طناب

برای انجام این خدمات برای کلیه نما نیاز به  طناب دارید .بهترین روش استفاده از خدمات راپل ( کار در ارتفاع ) می باشد.اگر در استان البرز و شهر کرج و استان تهران ساکن هستید ،کار ترمیم نمای ساختمان خود را به ما بسپارید.

تعویض و مرمت سنگ های شل شده و ریخته 

برای جلوگیری از ریزش سنگ نمای ساختمان خیلی مهم است که سنگ های شل شده بیرون آورده شده و سپس با چسب سنگ  به نما چسبیده شود و بعد از خشک شدن پبچ گردند.

قیمت پیچ و رولپلاک نما

عوامل موثر در قیمت پیچ رولپلاک نما

برای اینکه بدانید چه عواملی در قیمت مقاوم سازی نما یعنی پیچ ورولپلاک نما موثر است باید از چند فاکتور مهم اطلاع  داشته باشید .

نوع جنس سنگ :

اگر که سنگی که در نما به کاررفته از سنگ های سفت وسخت باشد مثل انواع سنگ های گرانیت در این صورت هزینه مقاوم سازی بیشتر میشود زیرا الیاژ آهن به کاررفته در این نوع سنگ آن را محکم تر می کند که دراین صورت سوراخ کردن این سنگ زمان بیشتری را صرف میکند و همین طور مته بیشتری نسبت به سایر سنگ ها در سوراخ کردن این نوع سنگها استفاده میشود پس هم زملن بر هستند و هم هزینه بر ،ولی سایر سنگها که نرم تر هستند و خاصیت اهکی دارند پیچ کردنشان نسبت به سنگهای سخت راحت و اسانتر است و همین طور ارزانتر می باشد.

ارتفاع ساختمان :

هر چقدر که نمای ساختمان ارتفاع بیشتری داشته باشد هزینه آن بیشتری میشود چون هرچقدر که ارتفاع بیشتر شود خظر هم بیشتر میشود وهرچقدر که ارتفاع کم باشد خطر آن هم کمتر میشود و کارراحتر و اسانتر انجام میشود پس هزینه پیچ کردن آن نیز کمتر است.

متراژ پروژه:

بدیهی است که هرچقدر متراژکار ما زیاد باشد هزینه آن نیز بیشتر میشود وهر چقدر که متراژ کم باشد هزینه لازم برای انجام پروژه نیز کمتر میشود .

گروه خدمات کار در ارتفاع یکتا راپل با  مجرب ترین تیم در امر خدمات نما در خدمت شما  می باشد

خدمات نمای ما عبارتند از :

پیچ رولپلاک نمای ساختمان

مرمت نمای ساختمان

شستن نما و نماشویی

نورپردازی نما

سیمانکاری نما

پیچ و رولپلاک نما در عظیمیه کرج

مجموعه یکتا راپل آماده ارائه خدمات پیچ و رولپلاک سنگ نما ساختمان در تهران و کرج میباشد.متخصصان ما در نقاط مختلف کرج و منطقه ی عظیمیه  آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز میباشد.پیچ و رولپلاک سنگ نما با طناب مقرون به صرفه تر از سایر روش های موجود میباشد.در این روش کل نما سنگ ساختمان بدون نیاز به داربست و با سرعت بسیار بالا  پیچ و رولپلاک میشود.

راههای ارتباطی با یکتا راپل:

آدرس:

مهرشهر .بلوار ارم.

تلفن تماس:

۰۹۰۲۵۱۶۵۶۳۶

۰۹۹۰۹۰۸۶۹۹۰

۰۹۱۱۸۴۳۷۱۵۸

 

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *