پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در شهر چالوس

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در چالوس

در برخی مواقع نمای ساختمان شما پس از مدتی استقامت اولیه خود را از دست داده و ممکن است ظرف مدت کمی یک یا تعدادی از سنگ هایی که در نمای ساختمان شما به کار برده شده اند از جای خود خارج شده و سقوط نمایند و حوادثی بعضا جبران ناپذیر را ایجاد نمایند.

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان یکی از کار هایی است که می بایست با استفاده از طناب و به صورت کار در ارتفاع صورت گیرد و همین شرایط کار در ارتفاع می باشد که این کار را حساس تر از گذشته کرده است زیرا فرد باید به حد کافی آموزش دیده باشد تا بتواند با شرایط معلق در هوا اقدام به پیچ رولپلاک نمای ساختمان شما نماید. افرادی که برای این کار در نظر گرفته می شوند همگی آموزش دیده و دارای مدرک معتبر خواهند بود.

در صورتی که مایلید می توانید پیچ رولپلاک نمای ساختمان خود را در شهر چالوس به تیم یکتا راپل  بسپارید. این تیم با دارا بودن افرادی آموزش دیده می تواند در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت ممکن نمای ساختمان شما را پیچ و رولپلاک نمایند و به شما این آسودگی خاطر را دهند که نمای شما به خوبی در جای خود مقاوم سازی شده است.

برخی از نکاتی که قبل از انجام پیچ و رولپلاک نما باید رعایت شود عبارتند از :

بررسی جنس و رنگ سنگ نما

بررسی رگه های موجود در سنگ و کیفیت سنگ

اندازه گیری قطر سنگ ،ابعاد سنگ و چگونگی فرآوری سنگ نما

اطلاع از روش نصب سنگ

اطلاع از نوع مصالح مصرفی

بررسی ساختار و جنس دیواری که سنگ بر روی آن قرار گرفته

نیروهای متخصص و حرفه ای در گروه یکتا راپل ، قبل از انجام پیچ و رولپلاک سنگ نما کلیه موارد فوق را بررسی می کنند و بنا به نیاز برای مقاوم سازی و تثبیت سنگها از چسب های اپوکسی و یا از انکرهای فلزی و پلاستیکی در صورت نیاز استفاده می نمایند . در نهایت برای زیبایی بیشتر و پوشاندن پیچ ها از بتونه همرنگ دیوار و سنگ استفاده می شود . در این گروه  ، ابزارآلاتی که برای ترمیم و تعمیر و مقاوم سازی ساختمان به کار می رود ، ابزارهای استاندارد و پیشرفته ای می باشند که با کمک نیروهای ماهر بدون وارد شدن تنش به سنگهای مجاور ، ایمن سازی نما با بالاترین کیفیت انجام می شود .

گروه یکتا راپل  با به کارگیری نیروهای توانمند با سالها تجربه آماده خدمت رسانی و ارائه خدمات در ارتفاعات بدون محدودیت دسترسی میباشد .گروه یکتا راپل با انجام کلیه ی خدمات کار در ارتفاع از جمله پیچ و رولپلاک نمای ساختمان ،نماشویی ،نور پردازی ساختمان ،رزین کاری و …در شهر چالوس با نازلترین هزینه در خدمت مشتریان عزیز می باشد.

کلیه عوامل اجرایی این مجموعه دارای بیمه حوادث بوده و تمامی صدمات و خطرات جانبی در حین انجام کار به عهده ی شرکت  می باشد . همچنین کلیه خدمات ارائه شده دارای ضمانتنامه می باشد .

 

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *