پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در شهر نور

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در شهر نور

گروه یکتا راپل  ارائه دهنده خدمات پیچ رولپلاک نما با استفاده از ابزار آلات نوین و استاندارد بر اساس استاندارد بین المللی ایمن سازی ساختمان در شهر نور می باشد.

گروه یکتا راپل  اعتماد مشتریان را  بزرگ ترین دارایی خود می داند و برای حفظ و ارتقای این دارایی با تعهد بسیار بالا و کیفیت بالا خدمات خود را ارائه می دهد .

پیچ رولپلاک نما چیست ؟

پیچ رولپلاک نما خدماتی است که برای ایمن سازی نمای ساختمان کاربرد دارد . توسط این خدمات می توان از ریزش و سقوط سطح نما و افزایش ایمنی در برابر زلزله و طوفان استفاده نمود .

انجام خدمات محکم سازی سنگ نما  و پیچ رولپلاک نمای ساختمان در شهر نور

مهم است که بدانیم اصلا پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان برای چه ساختمانهایی لازم و ضروری است.پیچ و رولپلاک نما برای کلیه ساختمان‌هایی که نمای آنها سنگ کار میشود ضروری میباشد. اولویت پیچ رولپلاک سنگ برای نماهایی میباشد که ریزش سنگ نما و سقوط آن را شاهدیم.وقتی یک تکه از سنگ نما سقوط میکند و اگر حادثه‌ای رخ ندهد مفهوم آن این است که مابقی سنگها هم شل میباشند.ریزش یک تکه از نمای ساختمان هشداریست که باید جدی گرفته شود.ساختمانهای بالای ۴ طبقه به خاطر نشست ساختمان و عدم مصالح و استفاده از سیمان خشک باعث ول شدن سنگها میشوند.ما برای پیچ و رولپلاک سنگ نما و محکم کاری نمای ساختمان شما بهترین روش و کیفیت را انتخاب میکنیم.کلیه خدمات محکم سازی سنگ نما بروش راپل و با طناب انجام میشود.ما حتی سنگ نمای شما را بدون داربست نصب و جایگزین و ترمیم میکنیم.سنگ های با عرض ۴۰ سانت را با هیلتی و زیر ۱۰ سانت را میتوان با دریل معمولی سوراخکاری کرد.استفاده نا صحیح از ابزار کار در ارتفاع و ناوارد بودن در امر پیچ و رولپلاک سنگ نما باعث خسارات زیادی میشود که باید به آنها توجه کرد..

شرکت یکتا راپل با بزرگترین گروه متخصص در امر نما شما را برای زیباسازی و محکم سازی سنگ های تان یاری میکند.

این شرکت از سال ۱۳۹۰ تاسیس شده است و با به کار گیری بهترین ابزارها و ایمن ترین لوازم آماده خدمات رسانی به مشتریان گرامی در شهر نور  است. 

از کارهای متداولی که شرکت یکتا راپل متخصص درانجام آن میباشند عبارتست از:

ترمیم نمای ساختمان

 شستشوی نما

 پیچ و رولپلاک سنگ نما

 آبندی نمای ساختمان
  نقاشی نمای ساختمان
  پوشش درز انقطاع
  رزین کاری نما

 

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *