توسط morteza / پیچ و رولپلاک / 0 نظر

پیچ ورولپلاک سرامیک نما

پیچ ورولپلاک سرامیک نما

برای پیچ ورولپلاک سرامیک باید از ابزارهای مناسب استفاده کرد و پیچ ورولپلاک سرامیک مثل سنگ نیست و باید از واشر استفاده بشود چون موقعی که با دلر سرامیک را سوراخ میکنیم سوراخی که ایجاد میشود بزرگ است برای همین پیچ و رول پلاک خالی نباید استفاده کرد و باید داخل پیچ و رولپلاک واشر انداخت تا بخوبی بتواند عمل مقاوم سازی سنگ نما ایجاد شود و باید واشری که استفاده میشود ضخیم باشد چون با سفت  کردن پیچ و رولپلاک سرامیک نما اگر واشر ضعیف باشد کج میشود و محکم سازی سرامیک نما ایجاد نمیشود.

اگر سرامیک را پیچ و رولپلاک بزنید دیگر هیچوقت شاهد ریزش انها نخواهید بود.حتی اگر زلزله هم خدایی نکرده  بیاید وقتی سرامیک را ما پیچ و رولپلاک کنیم دیگر ریزش ندارد.سرامیک که یک نوع جنس شکننده دارد  حتما از واشر برای نگه داشتنش باید در هنگام پیچ و رولپلاک نما آن استفاده کرد.

پیچ و رولپلاک را در کدام قسمت سرامیک میزنیم؟

پیچ و رولپلاک و واشر را باید در قسمت وسط سنگ سرامیک بزنیم. بعضی افراد با در نظر گرفتن تعداد پیچ بیشتر قصد این را دارند تا پول بیشتری از صاحب کار بگیرند و این باعث میشود تا سرامیک از جای خود کنده شود و به واشر و پیچ خود را تکیه دهد.

نکات قابل بررسی هنگام پیچ و رولپلاک کردن نمای سرامیکی

هیچوقت اجازه ندهید که  از پیچ و رولپلاک به تنهایی برای محکم سازی سرامیک شما استفاده کنند.حتما واشر را برای سرامیک باید به کار برد.

نوع پیچ و واشر باید گالوانیزه باشند که به دلیل بیرون ماندن پیچ و واشر هنگام پیچ و رولپلاک کردن سرامیک زنگ زدگی روی انها ایجاد نشود.

گروه یکتا راپل پیچ و رولپلاک نمای سرامیکی را با طناب یا بدون داربست انجام می دهد.

خدمات پیچ رولپلاک نمای سرامی با قیمتی حتی پایینتر از سنگ های تراورتن انجام میگردد.

قیمت پیچ و رولپلاک سرامیک به این دلیل ارزان است که نوع جنس انها بسیار کم حجم و نازک میباشد.

 کارایی سرامیک در ساختمان سازی

سرامیک در کف پارکینگ خانه بدنه داخلی ساختمان و حمام و دستشویی به کار میرود.این نوع جنس را روی نما کار نمیکنند و اگر کسی اینکار را انجام دهد بسیار انسان مبتدی در امر ساختمان سازی است.سرامیک در طرح های مختلفی تولید میشود و رنگ بندی های بسیار زیبایی نیز دارند.

نصب سنگ سرامیک با چسب و پیچ رولپلاک

راحت ترین نوع نصب سنگ ها از نوع سرامیک میباشد که به راحتی با اغشته کردن چسب کاشی روی نما چسبیده میشود.حتی نیاز به پیچ رولپلاک نیز ندارد اما برای محکم کاری روی انرا بعد از چسباندن پیچ هم میکنیم.بیشترین نوع نمای سرامیک را پاسیو یا نورگیرهای ساختمان ها دارند.به دلیل معمولی بودن ان نسبت به سنگ های دیگر داخل نورگیر را سنگ سرامیک کار میکنند.

گروه تخصصی یکتا راپل در امر خدمات کار در ارتفاع ، با بهترین کیفیت و کمترین هزینه  ، در خدمت مشتریان عزیز در استان البرز و شهر کرج و استان تهران می باشد.

آرزوی ما رضایت شماست

 

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *