پوشاندن درز انقطاع بدون نیاز به داربست در شهر چالوس

پوشاندن درز انقطاع بدون نیاز به داربست در شهر چالوس

درز انقطاع فضای خالی است جهت جداسازی بین سازه های دو ساختمان برای جلوگیری از خسارت و کاهش خرابی ناشی از ضربه به ساختمان های مجاور به یکدیگر بویژه ئر زمان وقوع زلزله ، بر اساس آیین نامه ۲۸۰۰ و مقررات ملی ساختمان ، ساختمان هایی که دارای بیش از ۴ طبقه و یا ۱۲ متر هستند باید به وسیله درز انقطاع از ساختمان های مجاور جدا شوند .پوشاندن درز انقطاع همانند نماشویی و پیچ و رولپلاک سنگ نما باعث زیبایی دوباره ساختمان می شود.

بهترین روش برای پوشاندن درز انقطاع روش راپل یا کار با طناب در ارتفاع است که هم مرقوم به صرفه و هم کاربردی است.

فاصله استاندارد برای درز انقطاع حدود ۱۰ تا ۱۵ سانت تعبیه میشود.وقتی فاصله بین ساختمان ها(بستن درز انقطاع)بسته نشوند.,پرندگان در آنجا لانه کرده و باعث ایجاد سر و صدا و مزاحمت برای اعضای ساختمان میکنند.

بستن درز انقطاع , پوشش دهی بین دو ساختمان

گاهی اوقات دیده شده که برای بستن درز انقطاع سنگهایی تعبیه میشود که هیچ ملاتی پشت آنها نیست و فقط با چسب بنا کرده اند که بعد از گذشت مدتی شروع به ریزش میکنند.این سنگها پیچ رولپلاک نمیشوند چون ملاتی پشت آنها نیست.

 برای اجرای  بستن درز انقطاع و درز انبساط نمای ساختمان و یا درون ساختمان و محوطه ها و سالن ها از دو روش زیر استفاده می شود:

روش اول:

پوشش بوسیله پروفیل های ساخته شده ی آلمینیومی (این نوع پروفیل ها بدلیل داشتن ظاهری زیبا و شکیل ، مناسب برای نماهای پر توجه ، همچون مراکز خرید و اداری است و همچنین افرادی که به حفظ ظاهر نمای ساختمان خود حساس هستند نیز از این پروفیل ها استفاده میکنند.

روش دوم:

استفاده از ورق های گالوانیزه و برش آنها در اندازه دلخواه.

گروه یکتا راپل با بیش از پانزده سال تجربه در زمینه ی کار در ارتفاع ( راپل ) و داشتن نیروی کار آزموده و متعهد ،در استان البرز و شهر کرج و استان تهران  و استان مازندران و شهر چالوس در خدمت مشتریان گرامی می باشد.

گروه یکتا راپل برای انجام تمامی کارهای در ارتفاع ،از قیبل نور پردازی نما ،سیمانکاری نمای ساختمان،پیچ و رولپلاک کردن سنگ نمای ساختمان ،شستشوی انواع  نمای ساختمان و….در خدمت مشتریان عزیز در استان البرز و شهر کرج و استان تهران و استان مازندران می باشد.گروه ما با کمترین هزینه و بهترین کیفیت در خدمت شما می باشد.

۰۹۰۲۵۱۶۵۶۳۶

۰۹۹۰۹۰۸۶۹۹۰

۰۹۱۱۸۴۳۷۱۵۸

 

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *