نور پردازی نمای ساختمان در شهر چالوس تعویض لامپ بدون نیاز به داربست

نور پردازی نما در شهر چالوس

شرکت یکتا راپل با داشتن بیش از پانزده سال سابقه در زمینه ی انواع کار در ارتفاع از قبیل پیچ و رولپلاک نما ساختمان، آب بندی نمای ساختمان، نور پردازی نمای ساختمان، نماشویی و… آماده ی خدمت رسانی به مشتریان گرامی در استان البرز، کرج ،استان تهران، شهر تهران، استان قزوین، شهر قزوین، استان مازندران و شهر چالوس می باشد.

نورپردازی نما

نورپردازی نما ساختمان بخش بسیار مهمی از طراحی است چراکه تمام آنچه در نیمی از زمان – شب ها – دیده میشود، وابسته به نحوه نورپردازی ساختمان است.

طراحان بر این باورند که طراحی نمای ساختمان از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است؛ زیرا نمای ساختمان اولین عامل ارتباط‌دهنده و جذب‌کننده کسان با ساختمان است. برخی مواقع شنیده می‌شود که نمای ساختمان، معرف گونه و کیفیت ساختمان هست. بر همین پای بست، در حین طراحی ظاهر باید به نمای روز و شب یک ساختمان توجه کرد.

انواع نورپردازی نما

عموما نورپردازی نمای ساختمان به دو بخش نورپردازی بخشهای بیرونی و نورپردازی داخلی تقسیم میشود.

 نور پردازی بخش بیرونی 

نور پردازی نما

در نورپردازی نما چندین نکته حائز اهمیت است برای مثال تاکید بر خطوط عمودی و یا افقی بنا توسط نور، انتخاب رنگ نور متناسب با رنگ نما، عدم مزاحمت نورپردازی برای داخل ساختمان ،در نظر گرفتن طول برد نور و تقویت آن در محل های مورد نظر، پنهان کردن منبع نور به گونه ای که فقط خود نور دیده شود و نه منبع آن، در نورپردازی نما عموما از وال واشر ها و نور افکنها استفاده میشود و باید دقت داشت که چراغهای با ip بالا برای این منظور در نظر گرفته شوند تا در برابر عوامل محیطی مقاوم باشند.

نورپردازی محوطه

نورپردازی محوطه چندین خواسته را همزمان پاسخ میدهد ، ایجاد حس امنیت و تسلط به محیط ،تامین روشنایی فضا و همچنین افزایش زیبای محوطه و لند اسکیپ .در نورپردازی محوطه اغلب از چراغهای دفنی، چراغهای پارکی و چراغهای دیواری استفاده میشود. نورپردازی باید به گونه ای صورت گیرد که حس حرکت را در راهروها و پیاده رو ها و حس سکون را در فضاهای مکث به وجود آورد.

نورپردازی داخلی

نورپردازی داخلی بنا هم باید روشنایی را به میزان کافی تامین کند و هم روح زیبایی را در کالبد بنا بدمد. هماهنگی میان چراغ ها و دکوراسیون داخلی، نورپردازی مناسب ویدها، استفاده از روشنایی غیرمستقیم و نور مخفی و تاکید بر عناصر اصلی دیزاین از نکات مهم نورپردازی داخلی است.

کار در ارتفاع

تکنيک راپل يا همان کاردر بلندی به شيوه دسترسي با طناب صنعتي است که توانسته امروزه جايگاه ويژه و چشم گيري در پروژه هاي صنعتي و عمراني از قبيل پروژه هاي گذرگاه سازي، ساختمانها، برجهاي مرتفع، نيروگاه ها و کارخانجات براي خود باز کند و به دليل مزايايي چون آسانی دردسترسي به سطوحي که در گذشته امکان دسترسي به آنها فقدان و يا به سختي چهره ميگرفت، حذف بالابرها وسازه هايي چون داربست و کلايمبرکه علاوه بر زمانبر بودن نصب، منجربه بسته شدن مسير تردد و داشتن خطرات جاني جبران ناپذير، دو چندان کردن هزينه هاي پیشه براي کارفرما، بسيار باره استقبال مهندسين و کارفرمايان پیمان گرفته است.

نورپردازی و تعویض لامپ های نمای ساختمان با راپل

همانطور که بیان شد گروه ما می توانند بدون استفاده از داربست، نورپردازی و تعویض لامپ های نمای ساختمان را برای شما انجام بدهند. این کار مانند پیچ و رولپلاک نما بدون نیاز به داربست می باشد. با استفاده از این روش هم هزینه ها پایین می آید و هم نما ساختمان شما زخمی نمی شود.

از دیگر خدمات گروه یکتا راپل ( کار در ارتفاع بدون نیاز به داربست به وسیله ی طناب )

پیچ و رولپلاک سنگ نما

نماشویی

آب بندی نمای ساختمان

نور پردازی و تعویض لامپ نما 

نصب لوله ی بخاری ،لوله ی پلیکا،لوله ی هوا کش ،لوله ی پکیج و دریچه ی هود 

اجرای عایق حرارتی ایزوگام در قسمتهای مجاور نما

سیمانکاری نما

پوشاندن درز انقطاع 

شستشوی دیوار حیاط خلوت و پاسیو

نصب توری مرغی,بستن پاسیو,پوشاندن حیاط خلوت

رنگ آمیز نمای ساختمان

رزین کاری نمای ساختمان

نصب تابلو و بنر 

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *