نماشویی

نماشویی در چالوس

نماشویی در چالوس

نماشویی در شهر چالوس  و شهرهای اطراف از جمله خدماتی است که شرکت یکتا راپل  ارائه می دهد.

نماشویی شیشه نیز از جمله خدمات ما در شهر های تهران و کرج و چالوس، نوشهر، محمود آباد، بابلسر و… می باشد.

نماشویی یا شستشوی نما، تمیز کردن شیشه‌ها و دیگر قسمت‌های نمای سازه‌های شهری است. نمای ساختمان می‌تواند شامل مصالح مختلفی شامل سازه اصلی نما، بخشی از طراحی معماری نما یا مانند پنجره‌ها، به عنوان عناصر تأمین نور ساختمان باشد. نماشویی ساختمان می‌تواند به صورت دستی یا با استفاده از انواع ابزارهای مختلف شستشو و دسترسی انجام شود. فناوری‌های نسبتاً جدیدی برای مکانیزه کردن این عملیات رشد و بکار گرفته می‌شود.

نماشویی
نماشویی

نماشویی یا همان شستشوی نما، سهم عمده ای در زیبایی بخشی و آراستگی ساختمان دارد. از دیدگاه زیبائی شناختی هرچه نمای بیرونی یک سازه یا ساختمان تمیزتر باشد، آن سازه و مجموعه زیباتر، جذاب تر و چشم‌نوازتر خواهد بود. به دلیل آلودگی بیش از حد هوا و وجود باران‌های اسیدی و آلوده، به مرور زمان لایه ای از مواد اسیدی و خوردنده روی سطوح جمع شده و باعث کثیف شدن آن می‌شود. جنس این لایه‌ها می‌تواند از اکسید نیتروژن، اکسید سولفور، اسید کربنیک و اسید نیتریک و … باشد که اگر به موقع شسته نشوند علاوه بر زشت شدن نمای ساختمان و سازه‌ها با نفوذ به لایه‌های زیرین باعث از بین رفتن تدریجی آن‌ها می‌شوند. شستشوی نما ی ساختمان علاوه بر زدودن آلودگی و زیباتر کردن ساختمان، نقش مهمی در عمر و دوام نمای ساختمان دارد.

نماشویی به وسیله دستگاه های مخصوص و موادی همچون سیلیس و در صورت نیاز مواد نانو انجام می شود، برای اطلاعات بیشتر در مورد نماشویی ساختمان می توانید به بخش مورد نظر مراجعه کنید.

روش راپل یا همان روش کار درارتفاع که روش دسترسی به نمای ساختمان با استفاده از طناب صنعتی می باشد.
کار در ارتفاع به معنی انجام کار در ارتفاع بیشتراز ۱٫۲۰ متری سطح زمین می باشد و روند کار با سرعت بیشتری نسبت به نماشویی با داربست می باشد اما لازم است بدانید که تسلط و امنیت در نماشویی با داربست بیشتر است.

نماشویی
نماشویی

انواع نماها برای شستشو

نماهای آجری – نماهای آجری اگر خیلی کثیف باشند باید توسط دستگاه واتر سند بلاست شستشو شوند در این روش دستگاه با کمک فشار آبی که تولید میکند و همچنین به کمک سیلیس یا همان ماسه شستشوی نمای ساختمان اقدام به لایه برداری جرم روی آجر میکند

نماهای شیشه ایی

نماهای شیشه ایی به وسیله دستگاه شسته میشوند و در آخر برای اینکه لکه باقی نماید با ایر وو تی نیز شسته میشوند

نماهای سنگی

نماهای سنگی به کمک دستگاه واتر جت سه فاز شسته میشود

نماهای کامپوزیت

نماهای کامپوزیتی نیز به وسیله دستگاه واتر جت شسته میشود

شستشوی دستی نما

نماشویی دستی (نماشویی با طناب) مخصوص شستن نماها و شستن سطوح صیغلی و درخشان مانند نماهای فریم لس (شیشه ای)، نمای کرتین وال، نمای کامپوزیت، نمای اچ پی ال و… که به وسیله محلول آب و سرکه صنعتی، الکل و مواد اسیدی و قلیایی به فراخور سطوح مربوطه و با تی مخصوص و دستمال نانو یا پنبه ای صورت می پذیرد.

شستشو با دستگاه واتر جت

واتر جت به دستگاه آب پاش فشار قوی اطلاق می شود که آب شهری را با فشار بسیار بالا به سطح مربوطه پاشش می کند و در نهایت هرگونه جرم و آلودگی را از سطح مورد نظر می زداید. دستگاه واتر جت، آب را با فشار ۲۰۰ تا ۳۰۰ بار از نازل خارج کرده و جرم و کثیفی را از روی سطح نما و… پاک می نماید.

از دستگاه واتر جت می توان به منظور نماشویی ساختمان،نماشویی برج های مرتفع،نماشویی سنگ، نماشویی آجر، نماشویی سطوح سیمانی، نماشویی سطوح سیلیسی،نماشویی دیوار،شستن کف و … استفاده کرد.

انواع دستگاه واتر جت

واتر جت آب سرد

واتر جت آب گر

واتر جت برقی

واتر جت با موتور بنزینی

واتر جت ثابت مرکزی

گروه یکتا راپل با داشتن سالها سابقه در زمینه ی انواع کار در ارتفاع (پیچ و رولپلاک نما، نماشویی، رزین کاری نما،سیمانکاری نما و…)، در خدمت مردم عزیز شهر چالوس می باشد.

قیمت نماشویی در چالوس

قیمت این خدمات ثابت نمی باشد. عوامل گوناگونی در قیمت گذاری دخیل می باشد که می توان نوع نما، مقدار کثیفی را از اصلی ترین موارد در قیمت گذاری شستشوی نما دانست.

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *