یکتاراپل

نماشویی در نوشهر، شستشوی نما بدون داربست

نماشویی در نوشهر

نماشویی
نماشویی

بعد از اتمام مراحل ساخت و ساز و اینکه کار نمای ساختمان تمام شد برای اینکه نمای ساختمان پاکیزه شود و آثار مواد ساختمانی که بر روی نما مانده است مانند گچ و سیمان و غیره از بین برود احتیاج به نماشویی داریم. اما اصلا نگران اینکه ساختمانتان بلند است یا برج است. کار را به دست پرسنل نماشویی بدون داربست یکتا راپل بسپارید .
برای نماشویی بدون داربست اصلا مهم نیست که شما برج دارید یا یک واحد یک طبقه یا یک خانه ویلایی. در هر ارتفاعی نماشویی بدون داربست میتواند ساختمان شما را به بهترین شکل و بهترین کیفیت نماشویی کرده و یک نمای پاکیزه و فوق العاده را به شما تحویل دهد. بنابراین اصلا نگران کار نماشویی در ارتفاعات نباشید. نماشویی بدون داربست برای هر ساختمان بلندی لازم است چرا که حتی ساختمان هایی هم که تازه ساخت نیستند بعد از گذشت مدت زمانی نمایشان کثیف شده و احتیاج به نماشویی بدون داربست پیدا میکنند. دود و غبار شهرها کم نیست و کاهی اوقات باران های آلوده ای که در ابتدای فصل می بارد تمام نما را آلوده میکند و بهر حال پس از مدتی نیاز به نماشویی حس می شود. اینجاست که باید کار را به دست متخصصین نماشویی بدون داربست حرفه ای  بسپارید و اصلا نگران نباشید.
برخی از ساختمان ها هستند که باید همیشه پاکیزه باشند و نیاز مداوم به نماشویی بدون داربست دارند مانند بیمارستان ها، مراکز تفریحی، مراکز خرید، هتل ها که تاثیر بسیار زیادی در جذب گردشگر دارد و در دیدگاه مردم بسیار مهم است و همیشه باید یک نمای فوق العاده پاکیزه داشته باشد. شما هتلی را در نظر بگیرید که با وجود امکانات تفریحی رفاهی زیاد اما ظاهر و نمایی کثیف دارد، شما فکر میکنید این هتل بخاطر نما چقدر از مشتریانش را از دست خواهد داد؟ خیلی! چرا که بسیاری از مشتری ها و توریست ها در یک نگاه از روی ظاهر هتل و نمای آلوده نظرشان درباره هتل عوض خواهد شد. پس بنابراین برای اینطور محل ها نماشویی بدون داربست از ملزومات سالانه و گاها ماهانه است.
نماشویی بدون داربست به روش های متفاوتی انجام می شود: نماشویی با واترجت، شستشوی نما با واتر سند بلاست، و یا شستشوی نما با روش ابر و طی.

گروه کار در ارتفاع یکتا راپل خدمات زیر را در شهر نوشهر ارائه می دهد:

پیچ و رولپلاک 

نور پردازی

نماشویی

آب بندی و درزبندی نما

پوشاندن درز انقطاع

سیمانکاری نما

اجرای عایق حرارتی ایزوگام در قسمتهای مجاور نما

راههای ارتباطی با یکتا راپل

۰۹۹۰۹۰۸۶۹۹۰

۰۹۳۵۴۱۵۱۸۶۸

۰۹۰۲۵۱۶۵۶۳۶

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *