خدمات نماشویی
توسط morteza / پیچ و رولپلاک / 0 نظر

نماشویی در شهر آمل و محمود آباد

نماشویی در شهر آمل و محمود آباد

شستشوی نما

نماشویی اصطلاحی است که برای شستشوی نما استفاده میشود،امروزه با وجود الاینده های موجود در هوا، دود و گرد و غبار و همچنین کاهش کیفیت نمای سنگ ساختمان ها و کدر شدن در گذر زمان، لزوم شست شوی دوره ای نمای ساختمان ها در شهرها احساس میشود.

در بسیاری از ساختمان های نوساز نیز مشاهده میشود بعد از پایان پروژه عمرانی، نما چهره ی زشت و ناپسندی به خود میگیرد. دلیل آن باقی ماندن سیمان در هنگام سنگ کاری است و در این هنگام بهترین کار استفاده از شستشوی نما است تا زیبایی و جذابیت را به ساختمان بازگرداند.

نماشویی
نماشویی

مزایای شستشوی نما و نماشویی

یکی از عمده مشکلاتی که در صورت به تعویق انداختن نماشویی دوره ای رخ می دهد. ریزش سنگ های نما و از بین رفتن کیفیت ان است زیرا الودگی هوا، جرم و وجود الاینده ها باعث میشود تا سنگ ها شکننده شده و با گذر زمان هزینه ترمیم افزایش یابد. منظور از هزینه ی ترمیم ،نیاز به پیچ و رولپلاک کردن سنگها و نصب سنگ جدید می باشد.

روش های نماشویی ساختمان

پیش از سفارش نماشویی ساختمان با توجه به تنوع در ساخت نما و انواع آلودگی­های موجود، برای شستشو و نماشویی ساختمان از روش­های مختلف و خاصی استفاده می­شود که در ادامه به آن­ها می­پردازیم :

نماشویی ساختمان با طناب

با پیشرفت­های صورت گرفته در حوزه خدمات نماشویی ساختمان دیگر احتیاجی به استفاده از نماشویی ساختمان با داربست و دیگر لوازم نخواهد بود که هزینه­ نماشویی ساختمان اضافی برای کارفرما به همراه دارند. در حال حاضر با استفاده از تکنیک­های نوین نماشویی ساختمان با طناب، اپراتور یا فردی که انجام عملیات نماشویی ساختمان را به عهده دارد با بهره­گیری از ابزارهای فرود از بالای ساختمان فرودهای متناوبی دارد و نمای سازه را با استفاده از ابزارهای خاص تمیز کرده و فرآیند نماشویی ساختمان را انجام میدهد. در این حالت، فرد اشراف کامل به تمامی نقاط نمای ساختمان یا سازه دارد و خدمات نماشویی ساختمان به بهترین نحو ممکن انجام می گیرد. علاوه بر مزیت­های اقتصادی که روش نماشویی ساختمان با طناب به دنبال دارد ،مزیت دیگری به نام ایمنی بالاتر در آن بسیار حائز اهمیت می­باشد.

نماشویی
نماشویی

نماشویی با ابر خیس و تی لاستیکی:

شست و شوی نما یا قسمتی از آن با استفاده از ابر یا پارچه ی حوله ای آغشته به آب و مواد شوینده و سپس پاک کردن آب کثیف باقیمانده به وسیله ی تی لاستیکی مخصوص.

نماشویی با واترجت:

استفاده از دستگاه هدایت آب با فشار بالا و پاکسازی و لایه برداری سطح نما با کارتک مخصوص.

نماشویی با واتر سندبلاست:

استفاده از دستگاه پاشنده ی سیلیس و دیگر ذرات ساینده به همراه آب با فشار بسیار زیاد.

گروه یکتا راپل در شهرهای آمل، بابل، محمود آباد، نور، نوشهر، بابلسر، چالوس و…آماده ی ارائه ی خدمات در زمینه ی نماشویی به مشتریان عزیز می باشد.

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *