توسط morteza / پیچ و رولپلاک / 0 نظر

نصب لوله ی بخاری، لوله ی پلیکا،لوله ی هوا کش، لوله ی پکیج و دریچه ی هود در کرج و تهران با یکتا راپل

نصب لوله ی بخاری، لوله ی پلیکا،لوله ی هوا کش، لوله ی پکیج و دریچه ی هود در کرج و تهران با یکتا راپل

خدماتی همچون نصب لوله بخاری و لوله پلیکا، لوله ی هوا کش، لوله ی پکیج و دریچه ی هود در کرج و تهران با یکتا راپل.نصب دریچه هود و در آوردن جای لوله پکیج روی نمای ساختمان با طناب قابل اجراستخدمات غیر قابل دسترس در نقاط حساس ساختمان خود را بصورت کاملا تخصصی همراه با ضمانت به گروه یکتا راپل بسپارید.

معمولا در ساختمانهای امروزی جای لوله پکیج و لوله هواکش امری ضروری میباشد چرا که اگر این دریچه ها و لوله ها تعبیه نشوند خطر ساز میشوند.نصب لوله بخاری و لوله پلیکا برای رد و بدل شدن انرژی و گازهای خطرناک امری ضروری میباشد.به همین دلیل ما کار نصب لوله بخاری و لوله پلیکا و لوله پکیج و لوله ی هوا کش و دریچه ی هود را بر روی نما بدون داربست انجام میدهیم.

 

نصب لوله بخاری و لوله پلیکا

در نصب لوله روی نما باید بخاطر داشت که سر لوله ها باید به سمت بالا باشد.

نصب تمامی لوله ها از جمله: نصب لوله بخاری روی نما،نصب لوله پلیکا روی نما، نصب لوله پکیج روی نمادر آوردن جای پکیج، در آوردن دریچه ی هود روی نما و….

باید از پایین ساختمان اجرا شود و بوسیله بست و پیچ رولپلاک آنها محکم سازی و مقاوم شوندحتما باید بستهای مخصوص خود باشند چون وقتی شئ روی نما نصب میشود نباید شل باشد چراکه اگر سقوط و یا ریزش کند باعث خسارات جانی و مالی میشود.

نصب لوله پکیج و نصب دریچه هود

در ساختمانهای امروزی برای انتقال انرژی و دی اکسید کربن و گاز برای پکیج که در ساختمانها بکار میرود دریچه هایی در نظر گرفته میشود.معمولا سنگکارها در نما روی سنگ برشهایی میدهند که بوسیله آن هوا رد و بدل شود که بعد از مدتی این حفرها و خطها گرفته و بسته میشود و نیاز به باز شدن پیدا میکند. برای اینکار نیازی به زدن داربست نمیباشد و تمامی مراحل نصب لوله پلیکا و نصب لوله بخاری و نصب لوله هواکش و نصب لوله سانتیفیوژ روی نماو در آوردن جای دریچه هود و دریچه هواکش بر سطح نمای بیرونی ساختمان از راپل استفاده میشود.

نصب لوله های گالوانیزه برای رستورانها

بخاطر وجود رستورانهایی که زیر ساختمانهای مسکونی و یا اداری قرار دارند باید بوی نامطبوع و گاز حاصل از پخت و پز ها را به بیرون ساختمان منتقل کرد

بدین دلیل لوله های گالوانیزه ای تعبیه میشوند که مسیر هدایت را انجام دهند.گروه یکتا راپل کار پیچ رولپلاک این لوله ها را به سطح نما انجام میدهد.

لازم به ذکر است که تمامی خدمات نصب لوله بخاری و لوله پلیکا و لوله پکیج را در کمترین زمان و با استفاده از راپل انجام میدهد.

هزینه نصب لوله

نصب لوله ها بر حسب متراژ طبقات نما محاسبه میشود. در ساختمان ها با طبقات بالا طبیعتا سعود بیشتری دارد هزینه نیز بالاتر است. نصب لوله ها باید از قسمت پایین دریچه شروع شود و به سمت بالا هدایت میشود.

برای نصب انواع لوله بر روی نما، گروه یکتا راپل با داشتن تجربه و نیروی کاری متعهد و حرفه ای درزمینه ی خدمات راپل در استان البرز و شهر کرج و استان تهران در خدمت شما می باشد. هدف ما کسب رضایت مشتری ست.

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *