نصب توری مرغی

نصب توری مرغی, بستن پاسیو,پوشاندن حیاط خلوت در تهران و کرج با یکتا راپل

نصب توری مرغی، بستن پاسیو و پوشاندن حیاط خلوت با توری و فنس

 

یکتا راپل مجری خدمات بستن پاسیو و پوشاندن حیاط خلوت بوسیله توری مرغی و فنس و پوشاندن سقف آنها با استفاده از ورق پلی‌کربنات.

شیوه اجرا بستن پاسیو و حیاط خلوت در تهران و کرج

 

انجام خدمات پوشاندن دیوارها به وسیله انواع توری مرغی و توری فنس گالوانیزه قابل اجرا می‌باشد.پوشاندن پاسیو با توری مرغی(لانه زنبوری): پیشنهاد اکثر ما برای مشتریان اینست که برای اجرای خدمات پوشاندن پاسیو از مصالح سبک و با وزن کم میباشد.

زیرا جایگزینی آنها و وزن آن و خدمات تعمیر آنها راحتر و پیچ ها قدرت نگهداری آن را راحتر دارند, این روش کم هزینه تر از روش های دیگر می باشد.

 

 

 

پوشاندن پاسیو با توری فنس در تهران و کرج

 

این نوع توری مشابه توری مرغی در بسیاری از پاسیو ها قابل اجرا می باشد,با این تفاوت که وزن آنها بیشتر و طول عمر بیشتری دارد ولی از نظر هزینه ای و نحوه اجرا کمی با توری مرغی تفاوت دارد.برای اجرای فنس باید استانداردهای آن را بسیار جدی گرفت, زیرا فنس وزن سنگینی دارد و به مرور زمان خود را ول میکند.معمولا بستن دیوارهای پاسیو و بستن سقف حیاط خلوت به این خاطر است که مانع ورود پرندگان به داخل حیاط خلوت شویم.

نحوه اجرا

 

عرض توری های مورد نیاز معمولا ۱٫۲۰ میباشد که باید معمولا چندتای از آنها را بوسیله سیم مفتول بهم بافت و به طرف پایین دیوار,از بالا هدایت کرد.مجریان کار در ارتفاع ما  ( یکتا راپل )بوسیله طناب Rope Access بروش راپل برای محکم کاری فنس و توری مرغی اقدام میکنند.

پوشاندن سقف پاسیو و بستن سقف حیاط خلوت

 

برای بستن سقف حیاط خلوت و سقف پاسیو معمولا کلاف های آهن را در چپ و راست پاسیو جوشکاری میکنند و ورق پلی کربنات را با پیچهای سر مته فیکس میکنند.معمولا برای بستن سقف پاسیو از ابزاری استفاده میشود که جلوگیری از تابش نور خورشید را نداشته باشد و بعد مانع ریزش برف و آب باران شود.

نصب توری مرغی در تهران و کرج:

توری مرغی انواع مختلفی دارد.

توری مرغی پلاستیکی

توری مرغی فلزی و یا توری گالوانیزه

و یا استفاده از فنس

معمولا برای پوشاندن پاسیو از توری مرغی فلزی استفاده میکنیم که طول عمر زیادی دارد.برای بستن دیواره حیاط خلوت از فنس هم میشود استفاده کردولی بدلیل اینکه فنس وزن زیادی دارد معمولا استفاده نمیشود. نوع دیگری که برای پوشاندن دیوارهای پاسیو میشود کار کرد ورق پلی کربنات میباشد. ورق پلی کربنات معمولا در ابتدا باید آهنکشی شود و بعد ورقها بصورت شبکه ای سر جای خود پیچ میشود.باید توجه داشت که توری مورد استفاده برای پوشاندن پاسیو و حیاط خلوت گالوانیزه بوده و از توری مرغی معمولی ضخامت بیشتری دارد.این امر باعث طول عمر بیشتر ان نسبت به توری های معمولی میباشد.

گروه یکتا راپل برای انجام تمامی کارهای در ارتفاع ( خدمات راپل ) ،از قیبل نور پردازی نما ،سیمانکاری نمای ساختمان، پیچ و رولپلاک کردن سنگ نمای ساختمان ،نماشویی ساختمان و….در خدمت مشتریان عزیز در استان البرز و شهر کرج و استان تهران می باشد.گروه ما با کمترین هزینه و بهترین کیفیت در خدمت شما می باشد.

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *