توسط morteza / پیچ و رولپلاک / 0 نظر

شستشوی نما و سطوح با واترجت، واتر سندبلاست در فردیس

شستشوی نمای ساختمان بدون داربست و به روش دسترسی با طناب در فردیس

همه چیز درباره شستشوی نما به روش دسترسی با طناب

شستشوی نمای ساختمان بدون داربست و به روش دسترسی با طناب امروزه به عنوان جایگزینی بسیار سریعتر و ارزانتر نسبت به روش های دیگر دسترسی برای شستشوی انواع نماها مورد استفاده قرار می گیرد.

شستشوی نمای ساختمان به صورت مداوم و سالیانه خصوصا در شهرهای بزرگ و آلوده مثل تهران از اهمیت بالایی برخوردار است. به این دلیل که گرد و غبار حاصل از هوای آلوده نمای ساختمان ها را کدر کرده و از زیبایی آن ها به اندازه زیادی می کاهد. که این گردو غبار به مرور زمان به جرم تبدیل شده و کار تمیزی نما را بسیار سخت تر و پر هزینه تر میکند و همچنین نتیجه مطلوب و مورد پسند کارفرما را فراهم نمی کند.

شستشوی نما متناسب با نوع نماسازی و مصالح به کار رفته به روشهای مختلف انجام می شود.

شستشوی نما و سطوح با واترجت، واتر سندبلاست

شستشوی نما و سطوح با واترجت، واتر سندبلاست یکی از روشهای مرسوم برای نماشویی شستشوی نما و سطوح با واترجت، واتر سندبلاست است نمای ساختمان به علت قرار گرفتن در معرض بارندگی ،باد،آلودگی هوا و … کثیف می شود و از لحاظ بصری تاثیر منفی روی بینندگان (شهروندان) می گذارد.

یکی از روشهای مرسوم برای نماشویی شستشوی نما و سطوح با واترجت، واتر سندبلاست است.

نماشویی ساختمان با روش راپل

شستشوی نما بصورت دستی (نماشویی با طناب) مخصوص شستن نماها و شستن سطوح صیغلی و درخشان مانند نماهای فریم لس (شیشه ای)، نمای کرتین وال، نمای کامپوزیت، نمای اچ پی ال و … که به وسیله محلول آب و سرکه صنعتی، الکل و مواد اسیدی و قلیایی به فراخور سطوح مربوطه و با T مخصوص و دستمال نانو یا پنبه ای صورت می پذیرد.

انواع دستگاه واتر جت : کارواش نما

واتر جت آب سرد، واتر جت آب گرم، واتر جت برقی، واتر جت با موتور بنزینی، واتر جت ثابت مرکزی

شستشو با دستگاه واتر جت :

نماشویی
نماشویی

شستن نما بدون داربست بوسیله دسترسی با طناب واتر جت به دستگاه آب پاش فشار قوی اطلاق می شود که آب شهری را با فشار بسیار بالا به سطح مربوطه پاشش می کند و در نهایت هرگونه جرم و آلودگی را از سطح مورد نظر می زداید .

دستگاه واتر جت ،آب را با فشار ۲۰۰ تا ۳۰۰ بار از نازل خارج کرده و جرم و کثیفی را از روی سطح نما و … پاک می نماید .

از دستگاه واتر جت می توان به منظور نماشویی ساختمان،نماشویی برج های مرتفع،نماشویی سنگ ،نماشویی آجر ،نماشویی سطوح سیمانی ،نماشویی سطوح سیلیسی،نماشویی دیوار،شستن کف و … به شرح ذیل استفاده استفاده کرد :

شستن نما سیمانی، شستشوی نما آجری، شستشوی نما کامپوزیت، شستشوی نما شیشه ای، شستشوی نما سنگی، شستشو کلیه سطوح نماشویی در ارتفاع، شستشوی نما با واترسندپلاست

سند بلاست چیست؟

در مواردی که استفاده از واتر جت برای شستشوی نما یا سطح نما کارساز نیست و به علت جرم بیش از حد سطح فشار آب برای پاک سازی کفایت نمی کند ، در این صورت از دستگاه سند بلاست خشک یا سندبلاست همراه با آب برای پاک سازی سطوح استفاده می کنیم. که به طبعنماشویی به این روش لایه برداری بیشتری به نسبت شستشو با روش واتر جت را به همراه دارد.

واترسندبلاست جهت رنگ زدایی از نماها. دیواره ها و هرگونه سطوح فلزی و ایجاد بستر مناسب جهت رنگ آمیزی وپاک کردن رسوبات آهکی سطوح بکار میرود که به کمک دستگاه واترجت هایی با بار بالا (۳۰۰ یا ۴۰۰)، آب و سیلیس انجام میگیرد که در این نوع شستن نما دانه های سیلیس که متناسب با نوع جرم و رسوبات سطوح انتخاب میشود به کمک فشار آب توسط دستگاه واترجت بر روی سطح اعمال میشود که طی این فرایند شستشو چربی ، رسوبات آهکی ، آثار زنگ زدگی، رنگ ویا هرگونه جرم سنگین از نما یا سطح موردنظر پاک شده و سطحی تمیز خواهیم داشت

همچنین از دیگر کاربری های دستگاه واتر سندبلاست مواردی چون تمیز کاری و ایجاد بستر رنگ آمیزی (پاکسازی رسوبات آهکی و رنگ زدایی ،رسوب زدایی ،ماسه زدایی و رنگ برداری سطوح) و متشکل از دستگاه ۴۰۰ بار ،آب ،سیلیس،نازل تزریق و برق ۳ فاز می باشد .

شستشوی نما بدون داربست در کرج و تهران با گروه یکتا راپل، تمیز کاری نما بصورت حرفه ای با طناب Rope Access، نماشویی با دستگاه و تمیز کردن شیشه در استان البرز و کرج و استان تهران

گروه ما با بهره گیری از ابزار آلات روز دنیا و به وسیله دستگاهای پیشرفته شستشوی نما برای هر چه زیباتر شدن نمای ساختمان و دوام و طول عمر نما،شما را راهنمایی خواهیم کرد.

گروه یکتا راپل با استفاده از ابزار راپل Rope Access با نیروهای دوره دیده آماده خدمات رسانی در خدمات راپل و امور نماشویی و شستشوی کامل نمای ساختمان شما در شهر کرج و منطقه ی فردیس عزیزان میباشد.

از دیگر خدمات قابل عرضه ی یکتا راپل در استان تهران و استان البرز به شرح زیر می باشد:

خدمات پیچ و رولپلاک نمای ساختمان، نماشویی، رنگ آمیزی نمای ساختمان، پوشاندن درز انقطاع، اجرای عایق حرارتی ایزوگام در قسمت های مجاور نما، شستشو و تعویض شیشه‌ی نمای ساختمان، نورپردازی نمای ساختمان، خدمات آب بندی و درز بندی نمای ساختمان

یکتا راپل با نازلترین قیمت در خدمت مشتریان عزیز می باشد.

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *