شستشوی نمای کامپوزیت (نماشویی) با راپل در کرج و تهران

شستشوی نمای کامپوزیت با راپل در کرج و تهران

نمای ساختمان به علت قرار گرفتن در معرض بارندگی، باد، آلودگی هوا و…کثیف می شود و از لحاظ بصری تاثیر منفی روی بینندگان (شهروندان) می گذارد که یکی از نماهایی که حتما نیاز به شستشو دارد نمای کامپوزیت است. کامپوزیت جنسی دارد که خاک به راحتی به بدنه آن میچسبد و بعد از چند وقت همین خاک ها باعث میشود که لایه ای از گرد و خاک و گل روی آنها جمع گردد. قیمت شستشوی نما کامپوزیت با اعلام کردن عرض و طول نما قابل قیمت اطلاع است.

یکتا راپل
یکتا راپل

نماشویی ساختمان و شستشوی کامپوزیت

در این نوع شستشو, باید دانست که نمای ساختمان چند سال شسته نشده است.
اگر نمای ساختمان و یا دیوار ساختمان با جنس شیشه و کامپوزیت زیر ۳ سال شسته شده باشد میتوان آنرا با شستشوی سنتی یعنی با یک مرحله شستشو با ابروطی تمیز کرد. ولی اگر نمای ساختمان بالای ۳ سال و جرم و خاک زیادی داشته باشد و شسته نشده باشد باید یک مرحله شستشو با دستگاه واترجت انجام داد و سپس در مرحله دوم با ابروطی لکه های بجا مانده آب را پاک و تمیز کرد. گروه ما با بهره گیری از ابزار آلات روز دنیا و به وسیله دستگاهای پیشرفته شستشوی نما برای هر چه زیباتر شدن نمای ساختمان و دوام و طول عمر نمای تلاش خواهد کرد.

گروه یکتا راپل با استفاده از ابزار راپل Rope Access با نیروهای دوره دیده آماده خدمات رسانی در امور نماشویی و شستشوی کامل نمای ساختمان شما عزیزان در کرج و تهران میباشد.

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *