توسط morteza / پیچ و رولپلاک / 0 نظر

شستشوی نمای آجری (نماشویی آجر)

شستشوی نمای آجری (نماشویی آجر)

شستشوی نما
شستشوی نما

در طول زمان همیشه اهمیت نمای بیرونی ساختمان در اولویت قرار داشته است. اگر به دوران های تاریخی مختلفدر ایران و یا اروپا و سایر کشور ها گذری داشته باشید و مطالعه موردی حتی در این خصوص داشته باشیدخواهید دید که یکی از جلوه های تاثیر گذار بر ساختمان ها نمای بیرونی آنها بوده است. نمای آجری معمولا بعد از گذشت زمانی دارای کثیفی زیادی می شود و زیبایی اولیه خود را از دست می دهد. کثیفی این نما در ظاهر خیلی بیشتر از سایر نماها می باشد و سختی تمیز کردن آن در صورت استفاده از سیلیس بیشتر می شود. بنابراین شستشوی نمای آجری با واترجت به تنهایی و یا در صورت کثیفی زیاد با واترجت و سیلیس عملیاتی می شود.

شستشوی نمای ساختمان آجری، شستشوی نما دیوارها و جرم گیری تمامی سطوح و… با جرم زیاد و آلودگی بیش از حدچندین ساله بادستگاهی به نام واترجت و همراه سیلیس (واتر سند بلاست) انجام می شود.

طریقه شستشوی نمای آجری

 

نماهای آجری جزو سخت ترین سطوح نما میباشند که به دلیل جذب سریع غبار دچار شورابه های سنگین میشوند.

شورابه ها بر روی آجر نما چگونه به وجود می آیند؟

شوره سفید رنگ در سطح نماهای آجری به علت جذب آب توسط آجر و بیرون زدن نمک های موجود در آن ظاهر می شود. رطوبت موضعی مانند ترکیدگی لوله در خاک و دیوار نیز ممکن است باعث ایجاد شوره گردد.

شستشوی نمای ساختمان آجری، شستشوی نما دیوارها و جرم گیری تمامی سطوح و … با جرم زیاد و آلودگی بیش از حدچندین ساله بادستگاهی به نام واترجت و همراه سیلیس (واتر سند بلاست) انجام می شود.

نماشویی، چربی زدایی، رسوب زدایی، جرم گیری، شستشوی نمای ساختمان شیشه ای، شستشوی نمای ساختمان سنگی، شستشوی نما سیمانی، شستشوی نمای آجری، شستشوی نما بدون داربست دیوارها و … را به ما بسپارید.گروه یکتا راپل در کرج و تهران آماده ی خدمت رسانی به شما می باشد.

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *