نماشویی
توسط morteza / پیچ و رولپلاک / 0 نظر

شستشوی نمای آجری در تهران فرمانیه منیریه

شستشوی نمای اجری در تهران فرمانیه، منیریه

شرکت یکتا راپل ارائه دهنده ی انواع خدمات کار در ارتفاع از جمله پیچ و رولپلاک نما، نماشویی (شستشوی انواع نما)، پوشاندن درز انقطاع ، آب بندی نمای ساختمان، رنگ آمیزی نمای ساختمان و….در خدمت مشتریان گرامی در کلان شهر تهران می باشد.اگر در محدوده ی فرمانیه منیریه به دنبال طناب کار خوب برای شستشوی نمای آجری ساختمانتان هستید، با ما تماس حاصل نمایید.شستشوی نمای آجری در فرمانیه منیریه توسط راپل کاران حرفه ای ما با دستگاه واتر جت انجام می گیرد.

تعریف نماشویی

نماشویی
نماشویی

نماشویی عبارت است از شستن و پاک کردن نمای آسمان خراش ها و نمای ساختمان ها که به آسانی نمی توان برای نظافت و تمیز کردن آن ها از روش های خاصی استفاده نمود.نمای بیرونی ساختمان ها در شهر های بزرگ به دلیل آلودگی و تردد بالای وسائل نقلیه، همواره از آلوده ترین بخش ها در هر ساختمانی هستند. نظافت و شستشوی نمای بیرونی ساختمان از مسائل مهمی است که می بایست در فواصل زمانی معین به صورت مداوم انجام پذیرد.در انجام عملیات نماشویی اشخاص متخصص (راپل کار) با استفاده و بهره گیری از کمربند های ایمنی و طناب و مواد و تجهیزات مخصوص نماشویی … می تواند به ارتفاعات ساختمان ها بروند و قسمت های دلخواه را پاک نمایند. توجه داشته باشید که جنس به کار رفته در نما و ارتفاع آن از اهم موضوعات در امر نماشویی هستند چرا که ممکن است نمای شما از جنس آجر باشد و یا اینکه نه کاملا از شیشه باشد پس نماشویی شیشه یا نماشویی کامپوزیت با توجه به نوع نمای ساختمان، ابزاری که برای پاک کردن آن استفاده خواهیم کرد متفاوت و متنوع خواهد بود.

خدمات نماشویی چیست؟

 کلیه اقدامات و روش های گوناگونی که برای پاک کردن دوده، گرد و غبار، شوره و زنگ آب(نما دچار حالت قهوه ای می شود) بکار گرفته می شود را خدمات نماشویی گویند.برای اینکه نمای ساختمان خود را بشویید باید از افرادی استفاده کنید که در این کار حرفه ی هستند و کارشان را بخوبی بلد می باشند چرا که ممکن است استفاده از افراد غیرحرفه ی، آسیب ها و خسارت های را به همراه داشته باشد از جمله خسارت های جانی و مالی.گروه یکتا راپل متخصص در امر نماشویی و با استفاده از افراد حرفه ای در امر راپل، در خدمت مردم عزیز استان البرز و شهر کرج و استان تهران می باشد.

تجهیزات نماشویی

 بسته به نوع نمای ساختمان تجهیزات نماشویی هم متفاوت است.گاهی برای شستشوی نمای شیشه ای از ابر و تی استفاده می شود. به منظور شستشوی مناسب شیشه و نمای ساختمان ها می توان از دو نوع متفاوت تجهیزات نظافت صنعتی استفاده کرد. برای شستشوی نمای ساختمان هایی با ارتفاع کم می توان از دستگاه واترجت صنعتی بهره برد. این دستگاه با پاشش آب پرفشار بر روی سطوح موجب بیرون کشیدن همه آلودگی ها از بطن سطوح می شود. با توجه به ارتفاع کم ساختمان، می توان با واترجت آلودگی ها را از نمای ساختمان ها بیرون کشید.

شستشوی نمای آجری

 

شستشوی نمای ساختمان آجری، شستشوی نما دیوارها و جرم گیری تمامی سطوح و… با جرم زیاد و آلودگی بیش از حدچندین ساله بادستگاهی به نام واترجت و همراه سیلیس (واتر سند بلاست) انجام می شود.

 

طریقه شستشوی نمای آجری

نماهای آجری جزو سخت ترین سطوح نما میباشند که به دلیل جذب سریع غبار دچار شورابه های سنگین میشوند.شستشوی نمای آجری با دستگاه واتر جت می باشد.که این دستگاه با فشار قوی آب را بر روی سطح دیوار آجری می پاشد که موجب از بین رفتن شوره و گرد و خاک و هر نوع کثیفی می شود.

شورابه ها بر روی آجر نما چگونه به وجود می آیند؟

شوره سفید رنگ در سطح نماهای آجری به علت جذب آب توسط آجر و بیرون زدن نمک های موجود در آن ظاهر می شود. رطوبت موضعی مانند ترکیدگی لوله در خاک و دیوار نیز ممکن است باعث ایجاد شوره گردد.

شستشوی نمای ساختمان آجری، شستشوی نما دیوارها و جرم گیری تمامی سطوح و … با جرم زیاد و آلودگی بیش از حدچندین ساله بادستگاهی به نام واترجت و همراه سیلیس (واتر سند بلاست) انجام می شود.

نماشویی،چربی زدایی، رسوب زدایی، جرم گیری، شستشوی نمای ساختمان شیشه ای، شستشوی نمای ساختمان سنگی، شستشوی نما سیمانی، شستشوی نمای آجری، شستشوی نما بدون داربست دیوارها و … را به ما بسپارید.گروه یکتا راپل در کرج و تهران آماده ی خدمت رسانی به شما می باشد.

عوامل تاثیر گذار بر هزینه ی نماشویی چیست؟

ارتفاع ساختمان یک عامل تاثیر گذار بر هزینه نماشویی می باشد و همچنین در مدت زمان اتمام کار نیز تاثیر می گذارد.

عامل تاثیر گذار دیگر نوع نما می باشد و اینکه نما از چه نوعی است، یک عامل مهم برای تیم اجرائی می باشد.

نوع جنس نما بسته به نوع جنس نمای ساختمان متد ها و روش های گوناگونی بکار گرفته می شود تا سطح نما آسیب نبید و بتوان کیفیت زیادی را در خدمات

بدست آورد.

شستشوی انواع نما در فرمانیه منیریه

شستشوی نمای سنگی و سیمانی 

شستشوی نمای کامپوزیت

شستشوی نمای آجری

شستشوی نمای شیشه ای 

نماشویی برج

نماشویی با سند بلاست

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *