نماشویی
توسط morteza / پیچ و رولپلاک / 0 نظر

شستشوی شیشه های نما و شستشوی نمای شیشه ای ساختمان با راپل

شستشوی نمای شیشه ای ساختمان با راپل

شستشوی نمای ساختمان های بلند (نماشویی) یکی از دغدغه های است که بسیاری از ساکنین برج ها با آن رو به رو هستند که در زمینه می توان از افراد بند باز بهره گرفت. راپل کار، بند باز یا طناب کار به شخصی اطلاق می شود که در ارتفاع بسیار بالا بر روی نمای ساختمان فعالیت های مختلفی از قبیل شستشوی نما یا تزئین نما را انجام می دهد. شستشوی نمای ساختمان با طناب یکی از خطرناک ترین اقدامات ممکن می باشد زیرا ممکن است فشار بالای واتر جهت موجب انحراف بندباز گردد.

نماشویی
نماشویی

در زمان شستشوی نمای ساختمان راپل کار بایستی بسیار تمرکز داشته باشد تا بتواند مانع از زیاد شدن فشار آب گردد. در سال های گذشته به منظور شستشوی نمای ساختمان از داربست بهره گرفته می شده است ولی به علت آن که برای قرار دادن داربست نیاز به فضای زیادی بود و برای نصب و اجرای آن نیز باید هزینه بسیار زیادی پرداخت می شد، جای خود را به بندباز داده است. بندبازان بدون نیاز به داربست در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به شستشوی کامل نمای برج ها و ساختمان های بلند می نمایند. خدمات نماشویی ما به صورت بدون داربست و با طناب ارائه می شود همچنین از نظر قیمت نماشویی قطعا بهترین یا به نوعی نماشویی ارزان را ارائه می دهیم . به طور کلی باید یا نماها را بازدید کنیم و یا عکس نما را برای استعلام قیمت برای ما بفرستید ولی ما میتوانیم با دادن متراژ از نمای شما قیمت حدودی را به شما بدهیم.

شستشوی شیشه های نما و شستشوی نمای شیشه ای

برای خدمات نماشویی شیشه و شستشوی پنجره نما لازم است که دانست چند وقت است که نما شسته نشده است زیرا اگر شیشه ی نما مدت زیادی باشد که تمیز نشده باشد، لازم است که به دو صورت شسته شود یعنی مرحله اول شستشو با واترجت برای از بین بردن خاک و گل و غبار روی شیشه و مرحله دوم شستشو بصورت دستی یعنی مواد شوینده همراه با ابر و طی مخصوص ولی اگر پنجرهای ساختمان مرتب و یا سالیانه شسته شده باشد با یک مرحله ابر و طی پاکسازی میشود در این عمل داربست هیچ دخالتی برای تمیز کاری نما نخواهد داشت و کلیه خدمات با طناب راپل قابل اجراست.

گروه یکتا راپل، متخصص در زمینه ی نماشویی و خدمات راپل، در خدمت مشتریان عزیز کرج و تهران می باشد.

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *