توسط morteza / پیچ و رولپلاک / 0 نظر

شستشوی دیوار حیاط خلوت و پاسیو با راپل در کرج

شستشوی پاسیو، شستشوی حیاط خلوت، نظافت پاسیو بدون داربست

امروزه این خدمات زیاد به چشم میخورد : نماشویی پاسیو، نظافت حیاط خلوت، شستشوی نمای ساختمان، شستشوی کامپوزیت، پاکسازی حیاط خلوت و نظافت شیشه های پاسیو

در واقع کار با طناب و یا همان خدمات راپل را راحت کرده بنحوی که داربست هیچ دخالتی در شستشوی پاسیو و نماهای ساختمان نداشته و در واقع هزینه آن حذف میگردد و مزاحمتی برای عابرین ندارد. گروه یکتا راپل در استان البرز و شهر کرج و استان تهران در خدمت شما می باشد.

شستشوی پاسیو و حیاط خلوت:

معمولا در ابتدا برای پاسخ به سوال مشتریان باید دانست که از چه دستگاهی برای پاکسازی و نظافت دیوارهای حیاط خلوت استفاده میشود. قابل ذکر است در بسیاری از موارد جنس دیوارهای پاسیو معمولا از سنگ، سرامیک و یا سیمان می باشد.

در تمامی موارد بالا برای شستشوی پاسیو و شستوشوی حیاط خلوت از دستگاه واترجت که همان دستگاه کارواش میباشد استفاده میشود. دستگاه واترجت دستگاهی است که آب را با فشار بالا تا ۳۰۰ بار بر سطح نما پاشش میکند.این دستگاه قابلیت تمیز کردن دیوارهای پاسیو و حیاط خلوت را دارد.

مواد شوینده برای شستشوی پاسیو:

در بالا ذکر شد معمولا موادی برای شستن پاسیو بکار نمی رود زیرا فشار دستگاه بسیار بالا می باشد اما در بعضی از موارد اگر سنگ جرم گرفته باشد بوسیله سیلیس دستگاه سندبلاست و کارتک پاکسازی میشود.

نظافت نما و نظافت حیاط خلوت تمامی موارد بدون داربست و بروش کار در ارتفاع با راپل انجام داده میشود.

گروه یکتا راپل برای انجام تمامی کارهای در ارتفاع، از قیبل نور پردازی نما سیمانکاری نمای ساختمان، پیچ و رولپلاک کردن سنگ نمای ساختمان، نماشویی ساختمان و….در خدمت مشتریان عزیز در استان البرز و شهر کرج و استان تهران می باشد. گروه ما با کمترین هزینه و بهترین کیفیت در خدمت شما می باشد.

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *