یکتا راپل
توسط morteza / پیچ و رولپلاک / 0 نظر

سیمانکاری نما در کرج و تهران با راپل (بدون نیاز به داربست)

سیمانکاری نما در کرج و تهران با راپل (بدون نیاز به داربست) 

سیمانکاری یک بحث بسیار تخصصی است که در بین طناب کارها عده کمی میتوانند این کار را روی طناب انجام دهند. گروه یکتا راپل، با داشتن تخصص در زمینه ی کار در ارتفاع، پیچ و رولپلاک کردن نمای ساختمان و نور پردازی نمای ساختمان و…، و داشتن مهارت در سیمانکاری نما بدون نیاز به داربست، در استان البرز و شهر کرج و استان تهران در خدمت مشتریان عزیز می باشد.

چرا اکثر افراد سیمانکاری نما را به راپل کار میسپارند ؟

در اغلب ساختمان ها به دلیل سرمای شدید و نم زدگی به داخل ساختمان تصمیم میگیرند که بقل کار یا روی نما را سیمانکاری کنند.ساختمان هایی که بغل کار سفالی دارند یا آجری هستند باید سیمانکاری و سفید کاری بشوند.این ساختمان ها نمیتوانند داربست روی پشت بام همسایه ببندند چون به آنها اجازه داده نمی شود.پس گروه یکتا راپل راه حل بسیار خوبی برای برطرف کردن مشکل سیمانکاری نمای ساختمان شما می باشد

یکتا راپل
یکتا راپل

به دلیل اینکه بستن داربست روی پشت بام همسایه امکان پذیر نمی باشد باید با راپل به عنوان جایگزین مناسب در این کار استفاده کرد که هزینه آن نیز برای سیمانکاری به دلیل سخت بودن ان از سایر خدمات ما نیز بیشتر است.بعضی از سازنده ها قبل از ساختن کامل ساختمان سیمانکاری را انجام نمیدهند و به دلیل اینکه شهرداری برای دادن پایان کار حتما باید کل محافظ ساختمان را سیمانکاری کرده باشید. در این مواقع راپل بهترین گذینه برای خدمات نما بدون داربست میباشد.

نحوه سیمانکاری نمدون داربست

 ابتدا لوازم کار در ارتفاع را به پشت بام میبریم و مکان درست کردن ماسه و سیمان را مشخص میکنیم.با گذاشتن کیسه یا پلاستیک زیر سیمان از ریختن انها روی ایزوگام جلوگیری میکنیمک و نمیگذاریم کثیف بشود.با بستن طناب به راحتی یک مسیر معین را برای سیمانکاری انتخاب میکنیم و تا پایین سیاه کاری را انجام میدهیم.هر بار یک مسیر یک مترو نیمی را انجام میدهیم تا ساختمان تمام بشود.

هزینه ی سیمانکاری نما با راپل:

قیمت سیمانکاری به دلیل سخت بودن روی طناب متری محاسبه نمیشود و به صورت چکی یا کنتراتی قیمت و هزینه اعلام میگردد.

گروه یکتا راپل، در کرج و تهران کلیه ی خدمات راپل از جمله سیمانکاری نمای ساختمان را با نازلترین قیمت و بهترین کیفیت و کمترین زمان ممکن انجام می دهد.

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *