توسط morteza / دسته‌بندی نشده / 0 نظر

خدمات پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در تهران و کرج گروه یکتا راپل

پیچ کردن سنگ نما , رولپلاک نمای ساختمان با راپل

دیگر خدمات گروه ما ( یکتا راپل )برای نمای ساختمان , پیچ کردن سنگ نما بدون داربست می باشد.این کار برای محکم کاری سنگ های نما و جلوگیری از ریزش سنگ نما انجام میشود.

دلایل سقوط سنگهای نما :

نریختن ملات کافی:

در ساخت و سازهای امروزی برای بالا بردن سرعت کاری ملات نا کافی پشت سنگ میریزند.همین امر باعث میشود که ملات به خوبی سنگ را نگیرد و بعد از مدتی باعث سقوط سنگ میشود.

ریختن سیمان خشک روی ملات:

سرعت کار سنگ کاری را با ریختن سیمان خشک روی ملات پشت سنگ بالا میبرند.همین امر باعث میشود تا آب ملات گرفته شود و عمل استاندارد سنگ کاری انجام نشود.ریختن سیمان خشک بر روی ملات کاملا اشتباه بوده و به زبان ساده تر رفتن به استقبال خطر میباشد.برای جلوگیری از ریزش سنگ در همچین مواقعی پیچ کردن سنگ نما الزامی است.

ریختن نخاله پشت سنگ:

اگر به طور معمول و استاندار بخواهیم کار سنگ کاری نما را پیش ببریم نباید سیمان خشک و نخاله پشت سنگ بریزیم.نخاله و سفال ها را خورد میکنند و پشت سنگ میریزند تا سرعت کار نما را بالا ببرند.این امر تاثیر مستقیم در خوب پیچ نشدن سنگهای نما دارند.

نشست ساختمان:

دیگر عاملی که باعث افتادن سنگ از نما میشود نشست ساختمان است.معمولا نشست ساختمان در زمان بین ۱ تا ۴ سال می باشد.نشست ساختمان را میتوان از ترکهای به وجود آمده روی سنگ نما رویت کرد.بهتر است بوقت مشاهده ترکهای روی نما عمل پیچ کردن سنگ نما را انجام دهید.

بازسازی داخل ساختمان:

دیگر عوامل سقوط سنگ نما تنش های وارده به سنگ میباشد.گاهی این تنشها مستقیم و گاهی از داخل ساختمان است.معمولا دریل کاری و زدن ضربه با چکش از داخل باعث افتادن سنگ از روی نما میشود.که اگر سنگها پیچ نشوند احتمال سقوط سنگ از نما است

نفوذ آب باران پشت سنگ:

شستن نما قبل از پیچ ورولپلاک سنگ ها و بارش مستقیم باران زمینه را برای سقوط سنگ فراهم میکند.به این صورت که آب پشت سنگ یخ میزند و با تابش خورشید  سنگ از ملات جدا میشود

اسکوپ نکردن سنگ نما:

اسکوپ کردن سنگها در نما مخصوصا در این سالهای اخیر باید انجام شود زیرا جنس سیمانها خوب نیستو از سنگهای مرغوب استفاده نمیشود و به همین خاطر باید سنگ نما را در حین سنگ کاری اسکوپ کرد.

پیچ کردن سنگ نما با پیچ رولپلاک های مرغوب:

پیچ در خدمات پیچ رولپلاک نما بسیار مهم میباشد یعنی از جنس مرغوب استفاده شود.این پیچ ها ۵ سانت میباشد و از جنس گالوانیزه جهت جلوگیری از زنگ زدگی بکار میرود.پیچهای مصرفی گروه یکتا راپل ، از مرغوبترین جنس های موجود در بازار می باشد.   رولپلاک های بکار برده در نما رولپلاکهای مرغوب با دو باز شونده در انتها بکار میرود.فاصله زدن پیچ ها روی سنگ در عرض هر ۴۰ سانت یک پیچ بسته میشود.معمولا مته ای که با آن سنگ را سوراخکاری میکنیم مته ۷ بکار میرود.بعد از پیچ ورولپلاک سنگ های نما بتونه مخصوص جهت همرنگ سازی با سنگ زده میشود.تمامی خدمات پیچ کردن سنگ نما بروش راپل و اسپایدر بدون داربست و با طناب rope access انجام میشود.

خدمات کار در ارتفاع در کرج و تهران

بندباز هزینه شما رابه حداقل میرساند. اگر به دنبال حفظ نمای ساختمان هستید به هزینه توجه نکنید و دنبال کار خوب باشید.گروه تخصصی یکتا راپل ، با داشتن چند سال سابقه ی حرفه ای در زمینه ی کار در ارتفاع ،برای انجام هر گونه کار در ارتفاع ،در خدمت مردم عزیز استان البرز و شهر کرج و استان تهران می باشند.متخصصین گروه یکتا راپل ،با داشتن مهارت کافی و داشتن تعهد در حین کار  ، کار شما را با بالاترین کیفیت انجام خواهند داد.

راپل و راپل کاری بر روی طناب

از این شغل میتوان به عنوان یکی از کارهایی که باعث کاهش هزینه ی  مردم در جامعه است نام برد.

 خدمات راپل( کار در ارتفاع ) و بندباز بدون داربست با طناب انجام می شود.

پیچ و رولپلاک سنگ نما در کرج با شرکت یکتا راپل که متخصص پیچ و رولپلاک کردن سنگ های نما است انجام میشود.

ما در تهران نیز به دلیل تقاضای بسیار زیاد مشتری ها خدمات راپل و بندبازی را داریم.

خسارت ریزش سنگ میتواند چندین برابر پیچ و رولپلاک کردن نمای ساختمان یک مجتمع یا آپارتمان باشد.

گروه یکتا راپل از سال ۱۳۹۰ تاسیس شده است و با به کار گیری بهترین ابزارها و ایمن ترین لوازم و زبده ترین افراد در زمینه ی انجام خدمات راپل ، آماده خدمات رسانی به همشهریان کرج و تهرانی است.

 خدمات ما عبارت اند از:
•    شستشوی نما
•    پیچ و رولپلاک سنگ نما
•    ابندی نمای ساختمان
•    نقاشی نمای ساختمان
•    پوشش درز انقطاع
•    رزین کاری نما

یکتا راپل  با ارزانترین قیمت و بهترین کیفیت در خدمت شما میباشد.

 

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *