انجام پروژه ی پیچ و رولپلاک نمای بیمارستان تامین اجتماعی هشتگرد توسط گروه یکتا راپل

انجام پروژه ی پیچ و رولپلاک نمای بیمارستان تامین اجتماعی هشتگرد توسط گروه یکتا راپل

پروژه ی پیچ و رولپلاک نمای ساختمان بیمارستان تامین اجتماعی هشتگرد،جزو یکی از بزرگترین پروژه های کاری گروه یکتا راپل است.گروه یکتا راپل با داشتن تجربه و تخصص و مهارت کاری و داشتن رزومه ی کاری خوب،مورد توجه بسیاری از ارگانها می باشد.سپردن پروژه ی پیچ و رولپلاک نمای ساختمان بیمارستان تامین اجتماعی هشتگرد،نشانی است از اطمینان مسئولین بیمارستان به گروه یکتا راپل…

اهمیت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

نمای ساختمان یکی از مهمترین قسمت‌های هر آپارتمان به حساب می‌آید. نما اولین قسمت از ساختمان است که مورد توجه قرار می‌گیرد. بسیاری از افراد در هنگام گذر از کنار یک ساختمان، بر اساس کیفیت و سالم بودن نماف در مورد درون ساختمان نیز قضاوت می‌کنند. به همین علت است که نمای سنگی بسیاری از ساختمان‌ها برای عدم بروز مشکل در زیبایی و همچنین افزایش ضریب ایمنی، با استفاده از پیچ و ‌رولپلاک نمای ساختمان محکم می‌شوند.

نمای سنگی، وزن زیادی دارد. به همین علت ممکن است به مرور زمان از ملات زیرکاری شده خود جدا شده و سقوط کند. این مشکل هم خطرات مالی و جانی به همراه دارد و هم باعث زشت شدن نمای ساختمان می‌شود. در نتیجه باید با ارائه راهکارهایی از این مشکل پیشگیری کرد. علاوه بر اینکه باید در انتخاب نوع سنگ و نصب آن دقت شود، پیچ و ‌رولپلاک نمای ساختمان گزینه مناسبی برای محکم تر کردن نما است.

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان یکی از کار هایی است که می بایست با استفاده از طناب و به صورت کار در ارتفاع صورت گیرد و همین شرایط کار در ارتفاع می باشد که این کار را حساس تر از گذشته کرده است زیرا فرد باید به حد کافی آموزش دیده باشد تا بتواند با شرایط معلق در هوا اقدام به پیچ رولپلاک نمای ساختمان شما نماید. افرادی که برای این کار در نظر گرفته می شوند همگی آموزش دیده و دارای مدرک معتبر خواهند بود.

در صورتی که مایلید می توانید پیچ رولپلاک نمای ساختمان خود را به گروه یکتا راپل بسپارید. این تیم با دارا بودن افرادی آموزش دیده می تواند در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت ممکن نمای ساختمان شما را پیچ و رولپلاک نمایند و به شما این آسودگی خاطر را دهند که نمای شما به خوبی در جای خود مقاوم سازی شده است.گروه یکتا راپل با انجام پروژه های عظیم در سطح کشور ،از جمله انجام پروژه ی پیچ و رولپلاک نمای ساختمان بیمارستان تامین اجتماعی هشتگرد،افتخار دیگری در رزومه ی کاریشان ثبت کرده اند.این پروژه ،در بهمن ماه سال ۹۷ به انجام رسیده است.

برخی از عواملی که باعث لق شدن سنگ نمای ساختمان می‌شوند، عبارتند از:

مرطوب نبودن سیمان در هنگام نصب سنگ نما

استفاده از دوغ‌آب بی کیفیت که چسبندگی کافی برای نگه داشتن سنگ را ندارد

عدم توجه به وجود گرد و غبار در پشت سنگ در هنگام نصب

عدم انتخاب صحیح سنگ با در نظر گرفتن شرایط محیطی

انقباض و انبساط سنگ در فصول مختلف سال

نصب سنگ در هوای سرد

همانطور که مشخص است برخی از این عوامل اجتناب ناپذیر بوده و ممکن است برای هر ساختمانی ایجاد شود. به همین علت به منظور افزایش ایمنی از پیچ و ‌رولپلاک نمای ساختمان استفاده می‌شود.

تصاویر انجام پروژه ی پیچ و رولپلاک نمای ساختمان بیمارستان تامین اجتماعی هشتگرد توسط گروه یکتا راپل :

گروه یکتا راپل ،در خدمت مشتریان عزیز استان البرز و شهر کرج و استان تهران

 

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *