توسط morteza / پیچ و رولپلاک / 2 نظر

ارائه ی انواع خدمات کار در ارتفاع ( راپل ) در استان مازندران با گروه یکتا راپل

ارائه ی انواع خدمات کار در ارتفاع ( راپل ) در استان مازندران با گروه یکتا راپل

یک راپل کار باید بتواند در ارتفاع به خوبی کار انجام دهد،از تجهیزات و امکانات به خوبی استفاده کند و در کنار این مهارت ها باید بتواند کار پیچ و رولپلاک نمای ساختمان را در ارتفاع با بالاترین دقت و بهترین کیفیت انجام دهد.

این افراد به راحتی و با استفاده از طناب های مخصوص بسیار مقاوم از بالا به پایین ساختمان حرکت می کنند و با توجه به تخصص و تبحری که دارند کار مقاوم سازی سنگ نما و محکم کردن سازی سنگ نما را برای شما انجام می دهند و حتی در صورت تمایل شما اقدام به شستشوی نمای ساختمان با تجهیزات و دستگاه مخصوص شستن نما هم خواهند کرد.تیم تخصصی شرکت یکتا راپل در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت در زمینه ی پیچ و رولپلاک نمای ساختمانی در  خدمت مردم عزیز استان تهران و استان البرز و استان مازندران  می باشد. 

گروه یکتا راپل مفتخر است با داشتن بیش از پانزده سال سابقه ی کار در ارتفاع ،بهترین کیفیت و بهترین خدمات را به مردم عزیز استان مازندران ( شهر های آمل ،بابل،نور،نوشهر،محمود آباد ،چالوس و …)  ارائه دهد.

کارشناسان ما از برترین کارشناسان کشور بوده که طی مراحل سخت گزینشی برای این کار انتخاب شده و تائیدیه های لازم را دریافت کرده و دوره های مورد نیاز را دیده اند.به یاد داشته باشید که یک راپل کار و یا بند باز باید به غیر از مهارت شستن نمای ساختمان و داشتن مهارت پیچ و رولپلاک نمای سنگی و انواع دیگر نماها به سایر توانایی های دیگر نیز اشراف کامل داشته باشد.

ما در شرکت یکتا راپل متعهد شده ایم که کار مشتریان خود را در هر مرحله با دقت بررسی و با انتخاب بهترین روش ترمیم ساختمان و بهترین تجهیزات کار پیچ و رولپلاک کردن ساختمان را برای مشتریان خود انجام دهیم و برای مشتریان همیشگی خود در قیمت پیچ و رولپلاک نما ساختمان و شستشوی نمای ساختمان بیشترین تخفیف را در نظر بگیریم. قیمت پیچ و رولپلاک نما بسته به عوامل زیادی دارد.اگر کار نصب نما هم به همراه مقاوم سازی نما در نظر گرفته شود معمولا قیمت پیچ و رولپلاک نما بالاتر می رود.جهت تعیین قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما کارشناس شرکت یکتا راپل از محل پروژه بازدید و با توجه به تعداد طبقات ،بر ساختمان ،ابعاد سنگ ها ،وضعیت مصالح پشت سنگ ها ،تعداد سنگهای سقوط کرده ،تعداد فرود ها و … اقدام به برآورد قیمت پیچ و رولپلاک و تنظیم پش فاکتور می گردد.

شرکت یکتا راپل  با بیش از یک دهه تجربه در زمینه خدمات کار در ارتفاع بدون داربست با هزاران پروژه بزرگ و کوچک رزومه خود را روز به روز بهتر کرده به همراه بیمه و نیرو های متخصص و مجرب امید است که رضایت شما مشتریان را جلب کند.

تلفن تماس:

۰۹۰۲۵۱۶۵۶۳۶

۰۹۹۰۹۰۸۶۹۹۰

۰۹۱۱۸۴۳۷۱۵۸

 

2 نظر

 • کامران

  بهترین گروه کار در ارتفاع هشستید

  • morteza

   مرسی داداش…خوبی از شماست

 • نوشتن نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *