آب بندی نمای ساختمان با واتر پروف آب بندی نمای ساختمان با راپل

آب بندی نمای ساختمان با واتر پروف

نمای خارجی ساختمان در معرض عواملی مانند باد ، باران ، رطوبت ، سرما ، گرما و اشعه ماوراء بنفش قرار دارد که هر یک از آنها می تواند موجب کاهش دوام و افزایش هزینه تعمیرات و نگهداری ساختمان شود . بعلاوه از نظر نقش ، بافت ، زیبایی نیز نمای ساختمان همواره مورد نظر و توجه باشد با توجه به اینکه برخی از عوامل مخرب در نمای داخلی ساختمان نیز اثر می گذارند . لذا بطور کلی جهت حفاظت از نمای داخلی و خارجی باید از ترکیبات ویژه ای استفاده کرد که علاوه بر دوام و پایداری در برابر عوامل جوی و محیطی ، جلوه ای زیبا و نقش آفرین داشته باشند .

امروزه آب بندی نمای ساختمان به خصوص در مناطق با بارندگی بالا از اهمین بالایی برخوردار می باشد. از جمله مزایای آب بندی در نمای ساختمان ، جلوگیری از آلودگی نما ، آب بندی و عدم نشت رطوبت و آب از نمای به درون ساختمان و جلوگیری از شوره زدگی در نمای ساختمان می باشد.  از جمله محصولات مناسب و کاربردی برای این امر سیکوکسان ها می باشند. این محصولات به علت فاقد رنگ بودن و عدم تاثیر در وضعیت بصری نمای ساختمان کاربرد ممتازی در این زمینه دارند.

پوشـش واتـرپـروف نـما (تاپ سیل)  

پوشش واترپروف نما Top Seal محصولی جدید با فرمولاسیون انحصاری بوده که جهت حفاظت از نمای خارجی و داخلی ساختمان بکار می رود. این ماده با تشکیل غشایی آب گریز، قابل شستشو و مقاوم در برابر نفوذ گازهای جوی و آب، از سطوح نما در مقابل باران، نفوذ مواد شیمیایی، شوره زدن، پوسته شدن و یخ زدگی حفاظت می کند.

تاپ سیل به واسطه دارا بودن حلال های آروماتیکی موجود در ساختار شیمیایی خود به درون سطوح نفوذ کرده و با مکانیزم الکترو مغناطیسی از حضور هر گونه مایعات از قبیل آب و مواد شیمیایی بر روی سطوح سیمانی، ماسه ای و آجری جلوگیری به عمل می آورد.

واتر پروف نما (پایه حلال)

واتر پروف نما (محافظ نما) ، نوع دیگری از مواد نفوذ  نا پذیر که بر پایه سیلان سیلیکونی تقویت شده تولید می گردد . واتر پروف نما (محافظ نما) یک پوشش بسیار مناسب برای حفاظت سطوح ساختمان در برابر باران و گرد و غبار است . واتر پروف نما (محافظ نما) بدون هیچ گونه تغییر در رنگ و نمای ظاهری ، سطح مــورد نظر را در برابر رطوبت ، حملات یون کلر ، کربناسیون و چرخه های یخ زدگی مقاوم می سازد . واتر پروف نما (محافظ نما)  با انواع سطوح سنگی ، بتنی ، آجـری ، گچی و سیمانی و نظایـر آن سازگاری دارد . همچنین از محافظ نما می توان جهت حفاظت از بناهای تاریخی استفاده کرد .

خواص و اثرات واتر پروف نما (محافظ نما) :

قابل شستشو

محافظت از رنگ سطوح مورد اجرا

مقاوم در مقابل رطوبت و گازهای جوی

خاصیت ضد گرد و غبار و ضد دوده نمودن سطح

ماندگاری طولانی در موضع اجرا شده و عمر مفید زیاد

خاصیت خود پاک شوندگی سطوح پس از بارش باران

مقاومت بالا در مقابل یون کلر و سایر مواد شیمیایی مخرب

محافظت و جلوگیری از تغییر رنگ مصالح به کاربرده شده در نمای ساختمان

مقاومت در برابر تابش نور خورشید

شرکت یکتا راپل مجری انواع کار در ارتفاع در شهر کرج و تهران می باشد.از جمله خدماتی که یکتا راپل در زمینه ی کار در ارتفاع انجام می دهد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

نماشویی

پوشاندن درز انقطاع

رنگ آمیزی نمای ساختمان

سیمانکاری نمای ساختمان

عایق کاری ساختمان

نور پردازی نمای ساختمان

و….

راههای ارتباطی با یکتا راپل

۰۹۰۲۵۱۶۵۶۳۶

۰۹۹۰۹۰۸۶۹۹۰

۰۹۱۱۸۴۳۷۱۵۸

۰۹۲۲۹۰۸۲۶۲۵

 

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *